Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wilmaaa kope lat :> :naughty::buziak::wink4:

No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? :decayed:

Opublikowano

Wilmaaa kope lat :> :naughty::buziak::wink4:

No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? :decayed:

życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam :tongue4:
Opublikowano

Wilmaaa kope lat :> :naughty::buziak::wink4:

No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? :decayed:

życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam :tongue4:

Oj teraz, to już nie aż taki spam jak był, to nie masz aż tyle do nadrobienia :good:

Opublikowano

Wilmaaa kope lat :> :naughty::buziak::wink4:

No właśnie kopę lat! Gdzieś się podziewał, kiedy Ciebie nie było? :decayed:

życie,praca,itp,itd i jakos tydzień bez forum zleciał :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 21:41_________________________________________________siedze i spam nadrabiam :tongue4:

Oj teraz, to już nie aż taki spam jak był, to nie masz aż tyle do nadrobienia :good:

Po tygodniu trochę się nazbierało :naughty:
Opublikowano

Obowiązkowo musisz częściej tu być :naughty:

Opublikowano

O matko hahaha no to masz lekturkę :D

Opublikowano

O matko hahaha no to masz lekturkę :D

Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc :decayed:
Opublikowano

O matko hahaha no to masz lekturkę :D

Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc :decayed:

Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... :sick3:

Opublikowano

O matko hahaha no to masz lekturkę :D

Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc :decayed:

Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... :sick3:

To przy okazji-w końcu raz w tygodniu piwka mogę się napic ,prawda?Tak to praca,za kółkiem nie piję :cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________ale jakbym korzystał z PKP to a i owszem :naughty::tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________palic :sick3: pic :sick3: to może jeszcze mi Powiesz , że sex też :sick3::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Sasza w pracy? :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Nie widziałem nagrody :gwizdanie:
Opublikowano

O matko hahaha no to masz lekturkę :D

Dokładnie,a w międzyczasie Małego pilnowa ,zapalic piwko otworzyc :decayed:

Nie no...ale żeby od razu palić... pić... ojejj... :sick3:

To przy okazji-w końcu raz w tygodniu piwka mogę się napic ,prawda?Tak to praca,za kółkiem nie piję :cool1:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:16_________________________________________________ale jakbym korzystał z PKP to a i owszem :naughty::tongue4: :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________palic :sick3: pic :sick3: to może jeszcze mi Powiesz , że sex też :sick3::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:21_________________________________________________Sasza w pracy? :wink4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:23_________________________________________________Nie widziałem nagrody :gwizdanie:

No i gdyby nie praca, to by się codziennie piło? Nieładnie... :no:

Sex, to zupełnie inna bajka :naughty:

A Sasza dalej zwany Tomkiem, siedzi na szanownych 4 literkach w domu... szkoda tylko, że nie moim :tongue4:

A nagroda była w aucie. Mogłeś nie wychodzić tak szybko! By Ci pokazał :wink4:

Opublikowano

Musiałem z Niki do dziadków jechac ,bo już pózno było :> -to Wy troszkę za pózno Dobiliście :gwizdanie: :>

Opublikowano

Przez to rozdanie nagród tyle... i w ogóle, to Tomka wina :>

Gdyby to ode mnie zależało... :gwizdanie:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:45_________________________________________________..... to prosto z dworca na spota :good: :good: :good:
Opublikowano

Ja na dworcu byłam dzień wcześniej :D

Opublikowano

:> nie wiedzielismy :tongue4:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 22:56_________________________________________________to by spot 2 dni trwał :wink4:

Opublikowano

ooo no dobry pomysł, ale obawiam się, że nie wszyscy byliby tacy szczęśliwi :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.