Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, to wezmę kartę, moze być w Shell'a ?

Pieroński szpyndlikosz :baseball:

:tongue4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:06_________________________________________________

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pieroński szpyndlikosz :baseball:

No co jo też nic nie biera yno pysk na gożoła :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, to wezmę kartę, moze być w Shell'a ?

Pieroński szpyndlikosz :baseball:

:tongue4:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________

Pieroński szpyndlikosz :baseball:

No co jo też nic nie biera yno pysk na gożoła :gwizdanie:

:>

Opublikowano

Najlepszy film na YT sam tytuł mi sie podoba

Opublikowano

tak przeglądam dział sprzedam i.............

eurp0909132001audis4ava.jpg[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:13_________________________________________________

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie wiem ,który filmik lepszy :decayed:

Opublikowano
:hi: Arek gratulacje :notworthy:
Opublikowano

Pieroński szpyndlikosz :baseball:

No co jo też nic nie biera yno pysk na gożoła :gwizdanie:

Ty z Basią jedziesz, to ona przeca płaci :decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:29_________________________________________________BBSy fajne na zime :decayed:

Opublikowano

Ty z Basią jedziesz, to ona przeca płaci :decayed

Kurna Tomek Basia to przeczytała :baseball:

Opublikowano

Ty z Basią jedziesz, to ona przeca płaci :decayed

Kurna Tomek Basia to przeczytała :baseball:

:D :D

Opublikowano

Ty z Basią jedziesz, to ona przeca płaci :decayed

Kurna Tomek Basia to przeczytała :baseball:

:>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:44_________________________________________________

BBSy fajne na zime :decayed:

:slina:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:45_________________________________________________Arku dzięki za info.

Opublikowano
  • Autor

Arku graty :good: :good:

:notworthy:

:hi: Arek gratulacje :notworthy:

:notworthy:

panowie zmiana planów na dzisiaj :!:

w "Chacie" wszystkie stoliki zajęte więc zrobiłem rezerwacje w pizzerii "Prima".

http://www.pizzeriaradlin.pl/

tak więc spotykamy się na parkingu na przeciwko pizzerii o 19:30

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________H4mm3R a ty będziesz :?:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:10_________________________________________________Arturoo masz możliwość urwania się z roboty :?:

Opublikowano

nie dam rady :no:

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

ooo tak to u mnie w domu dziennie jest :D

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

ooo tak to u mnie w domu dziennie jest :D

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

Opublikowano

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

Wiesiek macie kota w domu ?

Opublikowano

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

Wiesiek macie kota w domu ?

Masz alergię :?:

Opublikowano
  • Autor

zawsze marzył mi się pick-up :kox:

http://allegro.pl/zuk-2-4-16v-136-km-automat-i1320365400.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:35_________________________________________________

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

ooo tak to u mnie w domu dziennie jest :D

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

a mój to leniuch i już dawno nie widziałem go biegającego :no:

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

ooo tak to u mnie w domu dziennie jest :D

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

U mnie tak jest jak pies usłyszy kogoś na klatce schodowej... to on zaczyna szczekać na całe gardło a koty, a jest ich u mnie 3, uciekają gdzie popadnie :decayed:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:38_________________________________________________

Pick-up... no... na pewno :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze marzył mi się pick-up :kox:

http://allegro.pl/zuk-2-4-16v-136-km-automat-i1320365400.html[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 17:35_________________________________________________

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 16:03_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

ooo tak to u mnie w domu dziennie jest :D

U mnie też tak jest, jak syn wchodzi do pokoju to nasza kocica idzie jak Quatro w drifcie :decayed:

a mój to leniuch i już dawno nie widziałem go biegającego :no:

Arek ostatnie zdjęcie Żuka fajne bo bez silikonu. :good:

Jak byś miał takiego synka jak mój to kot by był wytrenowany że ho ho :gwizdanie:

Opublikowano

Masz alergię :?:

Nie , no tak tylko pytam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.