Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty byłaś w roli głównej :decayed:

_________________________________________________Nara :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahahhaa taaak tak jak kiedyś na zdjęciu takiej pulchnej pani... w długich kaloszach co ryby łowiła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Arek gratulacje dla Was :wink4:

:notworthy:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: z rana :>
Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 08:51_________________________________________________

H4mm3R z tym filmikiem pojechał :disgust: ,cos mi dzisiaj pokazywał ale malo co tam widzialem i slyszalem, nawalimy chłopa w bukowinie i tez go nakrecimy :kox: .

Wcze sniej Cię Robert :sexinbed::decayed:

Opublikowano

gratulacje Arku najlepszego dla żony także

Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________Jakbyście coś organizowali "wieczorową porą" dajcie znać mi na tel. :wink4:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:17_________________________________________________

Wcze sniej Cię Robert :sexinbed::decayed:

Czekaj jak jo Cie kiedy nakręca :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 08:51_________________________________________________

H4mm3R z tym filmikiem pojechał :disgust: ,cos mi dzisiaj pokazywał ale malo co tam widzialem i slyszalem, nawalimy chłopa w bukowinie i tez go nakrecimy :kox: .

Wcze sniej Cię Robert :sexinbed::decayed:

:polew:

:hi:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:06_________________________________________________Jakbyście coś organizowali "wieczorową porą" dajcie znać mi na tel. :wink4:

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 10:17_________________________________________________

Wcze sniej Cię Robert :sexinbed::decayed:

Czekaj jak jo Cie kiedy nakręca :naughty: :gwizdanie:

Trza będzie mu się kiedyś zrewanżować :good: :gwizdanie:.

:decayed:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________

Jakiś plan na wieczór już ktoś ma :mysli:. Bo trzeba by osobiście prawicę uścisnąć przyszłemu tacie, może i przyszłej mamie by się udało pogratulować :>.[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 11:14_________________________________________________Zbieram się do roboty, później się odezwę.

Opublikowano

:hi:

gratulacje Panie Prezesie i pozdrów przyszłą Mamusię ode mnie :wink4:

Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

To jak będzie coś wieczorem czy nie ? :mysli:

Opublikowano

:hi:

Jakby co to dejcie znać na tel :kox:

Opublikowano

No Arek coś wspominał o Biertułtowach czy cuś :mysli:

Opublikowano
:hi: po szkole :>
Opublikowano
  • Autor

gratulacje Arku najlepszego dla żony także

:hi:

gratulacje Panie Prezesie i pozdrów przyszłą Mamusię ode mnie :wink4:

:notworthy:

no a co do wieczora to jak najbardziej aktualne :good:

ja z Natalia będziemy o godz 19:30 w Biertutowach na parkingu przed "Chata" :wink4:

może być takie miejsce spotkania czy spotykamy się gdzieś na ul.Wodzisławskiej :?:

Opublikowano

A może najpierw "mini spocik" pod Neste :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no szczerze to mi nie po drodze bo jak odbiorę Natalie z pracy muszę jeszcze lecieć na Boguszowice :confused4:

Opublikowano

No to nie wiem gdzie się ugadamy , może jednak pod tą "Chatą" :wink4:Wiesiek też mówił , że pojedzie , najwyżej zadzwonię do niego ... aha i Artur też chciał

Opublikowano
  • Autor

no Wieskowi i Arturowi dam znac na kom :wink4:

to spotkanie na parkingu pod "Chata" o 19:30 :good:

ja około 16:00-17:00 podjadę tam zrobić rezerwacje.

kto jeszcze dzis wpada :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.