Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co masz znajomości w tym "komisie" ?

Nie ale nie wiem czy ją na handel nie przywieźć

Opublikowano

Nie ale nie wiem czy ją na handel nie przywieźć

Bier :good: ... tylko kolor ... :thumbdown: (ale z drugiej strony rzadkość)

Opublikowano

Nie ale nie wiem czy ją na handel nie przywieźć

Bier :good: ... tylko kolor ... :thumbdown:

Ale nie do mnie tylko na sprzedaż...........chcesz przemalujesz se

Opublikowano
  • Autor

no my dopiero dotarliśmy do domu bo trzeba było babcinki odwiedzić, a co do jutra to raczej odpada bo Natalia po 12 godz pracy marzy tylko o kąpieli i łóżku :confused4:

:sexinbed: a o tym zapomina :?:

na to nie ma sił ale już się nie muszę starać :gwizdanie:

Opublikowano

no my dopiero dotarliśmy do domu bo trzeba było babcinki odwiedzić, a co do jutra to raczej odpada bo Natalia po 12 godz pracy marzy tylko o kąpieli i łóżku :confused4:

:sexinbed: a o tym zapomina :?:

na to nie ma sił ale już się nie muszę starać :gwizdanie:

:mysli: a dlaczego czyżby składać gratki

Opublikowano
  • Autor

no my dopiero dotarliśmy do domu bo trzeba było babcinki odwiedzić, a co do jutra to raczej odpada bo Natalia po 12 godz pracy marzy tylko o kąpieli i łóżku :confused4:

:sexinbed: a o tym zapomina :?:

na to nie ma sił ale już się nie muszę starać :gwizdanie:

:mysli: a dlaczego czyżby składać gratki

no chciałem to z wami dzisiaj opić :gwizdanie:

Opublikowano

no my dopiero dotarliśmy do domu bo trzeba było babcinki odwiedzić, a co do jutra to raczej odpada bo Natalia po 12 godz pracy marzy tylko o kąpieli i łóżku :confused4:

:sexinbed: a o tym zapomina :?:

na to nie ma sił ale już się nie muszę starać :gwizdanie:

:mysli: a dlaczego czyżby składać gratki

no chciałem to z wami dzisiaj opić :gwizdanie:

Ja pierdziu no to najlepszego dla WAS dużo zdrówka dla przyszłej mamy :!:

Opublikowano
  • Autor
Ja pierdziu no to najlepszego dla WAS dużo zdrówka dla przyszłej mamy :!:

dzięki, przekaże :notworthy:

Opublikowano

no chciałem to z wami dzisiaj opić :gwizdanie:

Ooooo Arek , to trzeba było wcześniej powiedzieć o co chodzi ... Gratulacje przyszły Tato , i pozdrów przyszłą Mamę :wink4:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________Chociaż , ja bym gdzieś dziś jeszcze wyskoczył ... :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Chociaż , ja bym gdzieś dziś jeszcze wyskoczył ... :naughty: :gwizdanie:

Taa tylko ja dopiero o 23,30 jestem w domu :wallbash:

Opublikowano

Ale nie do mnie tylko na sprzedaż...........chcesz przemalujesz se

No wiem :cool1: ... ale może być ciężko sprzedać w takim kolorze ( rzadko komu taki się spodoba ) :wink4:

Opublikowano

Ale nie do mnie tylko na sprzedaż...........chcesz przemalujesz se

No wiem :cool1: ... ale może być ciężko sprzedać w takim kolorze ( rzadko komu taki się spodoba ) :wink4:

:mysli: to nie jadę po nią

Opublikowano

Taa tylko ja dopiero o 23,30 jestem w domu :wallbash:

Sprzedej "blacha" i chodź :naughty:

Opublikowano

Kurna jak cytuję to wycina mi niektóre znaki, też Wam tak robi :?:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:39_________________________________________________

Taa tylko ja dopiero o 23,30 jestem w domu :wallbash:

Sprzedej "blacha" i chodź :naughty:

To przyjedź po mnie :gwizdanie:

Opublikowano

:mysli: to nie jadę po nią

Nie , no wiesz , jak chcesz to jedź ... :wink4:

Opublikowano

:mysli: to nie jadę po nią

Nie , no wiesz , jak chcesz to jedź ... :wink4:

Godosz że sie nie sprzedo :mysli:

Opublikowano

:hi:

Ja pierdziu no to najlepszego dla WAS dużo zdrówka dla przyszłej mamy :!:

dzięki, przekaże :notworthy:

Od nas również przekaż i takim razie jutro trza się spotkać :decayed: .

RS6 2.5 TDI :decayed:

Ale dupka bardzo wygodnie w nich ma :naughty::decayed:.

Opublikowano

To przyjedź po mnie :gwizdanie:

Mówisz - masz :naughty:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________

Godosz że sie nie sprzedo :mysli:

:dontknow: Kiedyś na pewno :decayed:

Opublikowano

Mówisz - masz :naughty:

22,00 pod bramą KWK PNIÓWEK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.