Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu taka cisza... czyżby wszyscy jak te niemowlaki spali... :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tu taka cisza... czyżby wszyscy jak te niemowlaki spali... :mysli:

Nie wiem :mysli:

Opublikowano

Może weekend zaczynają...

:drunk: lub :sexinbed:

Opublikowano

Może weekend zaczynają...

:drunk: lub :sexinbed:

E tam ... to raczej zostaniemy przy tym , że już śpią :wink4:

Opublikowano
:hi: z wieczora po robocie a zarazem przed jutro pierwsze 16h w tym roku... :naughty:
Opublikowano

:hi:

:hi:

... po robocie a zarazem przed jutro pierwsze 16h w tym roku... :naughty:

Ja Ty zaś zaczynej crazy.gif

Opublikowano

Zwariować można nie?... mógłby się do mnie wybrać, a nie robota mu za żonę, matkę i kochankę robi... :wallbash:

Opublikowano

Ja Ty zaś zaczynej crazy.gif

no lekko sie dopiero rozkrecom w niedziela ida tez do roboty :kox:

Opublikowano

no lekko sie dopiero rozkrecom w niedziela ida tez do roboty :kox:

I też na 16 h ?

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________

Zwariować można nie?... mógłby się do mnie wybrać, a nie robota mu za żonę, matkę i kochankę robi... :wallbash:

No ale wiesz , Tomek to wszystko dla Ciebie robi :naughty: Chce w końcu Ci kupić S8 :naughty:

Opublikowano

I też na 16 h ?

nie, normalnie tym razem na 8h

Opublikowano

nie, normalnie tym razem na 8h

No chyba zwariowałeś , tylko na 8 h :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

nie, normalnie tym razem na 8h

No chyba zwariowałeś , tylko na 8 h :gwizdanie:

:tongue4:

dej temu czas :kox:

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:19_________________________________________________

Zwariować można nie?... mógłby się do mnie wybrać, a nie robota mu za żonę, matkę i kochankę robi... :wallbash:

No ale wiesz , Tomek to wszystko dla Ciebie robi :naughty: Chce w końcu Ci kupić S8 :naughty:

Mi chłop potrzebny, a na auto se sama zarobię... kiedyś :good:

Opublikowano

dej temu czas :kox:

Aha , godosz tak na razie na rozgrzewka :naughty:

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________

Mi chłop potrzebny :slina: :slina: :slina: ...

Mało ich w Wa-wie :gwizdanie:

Opublikowano

Aha , godosz tak na razie na rozgrzewka :naughty:

no nie moga od razu przywalic 32h w weekend jakbych wygladol przy kierowniku... jakbych sie chciol podlizac...

ida spac, dobrej :hi:

Opublikowano

... jakbych sie chciol podlizac...

Nooo :kwasny: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ida spac, dobrej :hi:

:hi:

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________

Mi chłop potrzebny :slina: :slina: :slina: ...

Mało ich w Wa-wie :gwizdanie:

A są... ale nie chcę byle jakiego... :gwizdanie:

A ten się tak ociąga... że ja się powinnam w jakiś bat serio zaopatrzyć... i tłuc.... ile wlezie :decayed:

Opublikowano

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 23:27_________________________________________________

Mi chłop potrzebny :slina: :slina: :slina: ...

Mało ich w Wa-wie :gwizdanie:

A są... ale nie chcę byle jakiego... :gwizdanie:

A ten się tak ociąga... że ja się powinnam w jakiś bat serio zaopatrzyć... i tłuc.... ile wlezie :decayed:

Godosz że taki leber z niego :gwizdanie:

Opublikowano

Świnia po prostu... ja się męczę, a on się opiernicza! :tongue4:

Opublikowano

Świnia po prostu... ja się męczę, a on się opiernicza! :tongue4:

Męczysz się :naughty: :gwizdanie: :cool1::rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.