Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i jedzie ładnie te A6 2.5 :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

22,00 pod bramą KWK PNIÓWK

A Arek ? Co on na to , biere nas kaj ? Czy jak ?

Opublikowano

:dontknow: Kiedyś na pewno :decayed:

Ale tak na serio warto by było bo troszke kasy by sie przydało Wieskowi

Opublikowano

22,00 pod bramą KWK PNIÓWEK

Czekej , bo to załatwia , ale jo już nie mogę dziś jechać ... ale coś się załatwi

Opublikowano

22,00 pod bramą KWK PNIÓWK

A Arek ? Co on na to , biere nas kaj ? Czy jak ?

Jaki problem obudzymy Basie i już

Opublikowano

A co masz znajomości w tym "komisie" ?

Nie ale nie wiem czy ją na handel nie przywieźć

Kolor to wtopa :gwizdanie: jakby była srebrna to jeszcze by szło pomyśleć :wink4:

Opublikowano

Ale tak na serio warto by było bo troszke kasy by sie przydało Wieskowi

Nooo ... i mi byś coś odpalił :decayed:

Opublikowano

22,00 pod bramą KWK PNIÓWEK

Czekej , bo to załatwia , ale jo już nie mogę dziś jechać ... ale coś się załatwi

Może ja :naughty::decayed:.

Opublikowano

Ale tak na serio warto by było bo troszke kasy by sie przydało Wieskowi

Nooo ... i mi byś coś odpalił :decayed:

:kox:

Opublikowano

Jaki problem obudzymy Basie i już

:naughty: :naughty: :naughty:

Czekam na propozycje :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

22,00 pod bramą KWK PNIÓWEK

Czekej , bo to załatwia , ale jo już nie mogę dziś jechać ... ale coś się załatwi

Może ja :naughty::decayed:.

Ooooo a co na to Kasia[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:48_________________________________________________

Jaki problem obudzymy Basie i już

:naughty: :naughty: :naughty:

Czekam na propozycje :gwizdanie:

:kox:

Nie czytasz ze zrozumieniem

Opublikowano

Nie czytasz ze zrozumieniem

Zrozumiałem :cool1: Kaj jadymy do Was Wieśku ?

[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:49_________________________________________________A Arek pitnył :gwizdanie:

Opublikowano

Arek milczy :mysli:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________I pupa[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________

Zrozumiałem :cool1: Kaj jadymy do Was Wieśku ?

Jaki problem

Opublikowano

Ooooo a co na to Kasia

pojade sam :wink4:

Opublikowano

Arek milczy :mysli:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________I pupa

Nooo :kwasny:

Ale może jeszcze "pomoże" telefon do niego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Ooooo Arek , to trzeba było wcześniej powiedzieć o co chodzi ... Gratulacje przyszły Tato , i pozdrów przyszłą Mamę
Od nas również przekaż i takim razie jutro trza się spotkać

:notworthy:

no to co jutro 19:30 "Chata" Biertutowy :gwizdanie:

Opublikowano

Zaraz kończę szychtę i będę czekał na autobus w barze

Opublikowano

Zaraz kończę szychtę i będę czekał na autobus w barze

Arek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Wiesiek czeka w barze zaraz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj to ja odpadam :no:

jutro rano mam auto do roboty.....

Opublikowano

no to co jutro 19:30 "Chata" Biertutowy :gwizdanie:

Nie wiem co moja wymyśli :?:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:54_________________________________________________Ale jak by co miało być jutro to telefonem do mnie proszę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.