Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek , no nic o 22:15 wpadamy do Was na chatę z "Gratulacjami" , postanowione :decayed: (oczywiście dziś)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Arek , no nic o 22:15 wpadamy do Was na chatę z "Gratulacjami" , postanowione :decayed:

i wiesz co się stanie jak obudzisz ciężarną kobietę :cool1:

Opublikowano

Arek , no nic o 22:15 wpadamy do Was na chatę z "Gratulacjami" , postanowione :decayed:

i wiesz co się stanie jak obudzisz ciężarną kobietę :cool1:

Będziemy cicho , nie obudzimy jej :decayed:

Opublikowano

Arek , no nic o 22:15 wpadamy do Was na chatę z "Gratulacjami" , postanowione :decayed:

i wiesz co się stanie jak obudzisz ciężarną kobietę :cool1:

No to Robert będzie miał pierwsze KO :polew: :polew:

Jutro mały wyciąga mnie na narty więc nie wiem co jutro[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:58_________________________________________________Panowie spadam do baru napić się na zdrowie młodych rodziców :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Arek , no nic o 22:15 wpadamy do Was na chatę z "Gratulacjami" , postanowione :decayed:

i wiesz co się stanie jak obudzisz ciężarną kobietę :cool1:

Będziemy cicho , nie obudzimy jej :decayed:

ja, ja, ja :decayed:

Jutro mały wyciąga mnie na narty więc nie wiem co jutro

do 19:00 wrócisz :wink4:

Opublikowano

No to Robert będzie miał pierwsze KO :polew: :polew:

Najwyżej :vava::decayed:

Jutro mały wyciąga mnie na narty więc nie wiem co jutro

No to trzeba jeszcze dziś coś "zorganizować" :naughty:

Opublikowano

Pany ja musze wyjsc ,jak mam jechać na kwk dajcie prosze znac 504 465 564 i nie ma problemu .

Opublikowano

Pany ja musze wyjsc ,jak mam jechać na kwk dajcie prosze znac 504 465 564 i nie ma problemu .

Chyba nic z tego dziś nie będzie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś odpadam :confused4:

jak coś to proponuje jutro jeśli nie macie jeszcze planów :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________idę do wyra bo jestem zajechany :hi:

ps: na TVN leci dobry film

Opublikowano

ja dziś odpadam :confused4:

jak coś to proponuje jutro jeśli nie macie jeszcze planów :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:09_________________________________________________idę do wyra bo jestem zajechany :hi:

ps: na TVN leci dobry film

Żartowałem Arku :wink4:

:hi:

PS. na 90% się piszę na jutro :wink4:

Opublikowano

Jutro mosz wjebane :baseball:

A po drugie z czym tam "wymiatam" ? :mysli:

Opublikowano

Ale za co? :decayed:

Usuń mnie z YT :wallbash:

Opublikowano

Jejku... kilka godzinek mnie nie ma przy kompie, a tu 5 stron do przodu...jakiś cycaty filmik nad moim postem... dzieci w drodze jejciu :shocked:

Arek gratulacje dla Was :wink4:

Opublikowano

Hammer , czemuś Wilmy nie nagrał :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Hammer , czemuś Wilmy nie nagrał :gwizdanie: :wallbash:

jo tam warszawioków na YT nie potrzebuja oglądać :gwizdanie:

Opublikowano

Hammer , czemuś Wilmy nie nagrał :gwizdanie: :wallbash:

Bo silikonu nie mam i nie lubię różowego :D

Opublikowano

A co to je za jako ? To je ta Twoja ?

Opublikowano

Fajno niunia ale nie moja :wink4:

Ale tyś ją nagrywał ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.