Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

następnym razem odbiorę Cię osobiscie-szybciej dotrzesz :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O widzisz! Świetny pomysł, bo ostatnio na dworcu na Tomka czekałam godzinę! :no::D

Opublikowano

przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :evil: :>

Opublikowano

przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :evil: :>

Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie:

Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! :D

Opublikowano

przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :evil: :>

Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie:

Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! :D

czyli nie Marnowałas czasu :naughty: :>
Opublikowano

przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :evil: :>

Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie:

Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! :D

czyli nie Marnowałas czasu :naughty: :>

Samo tak wyszło... Stwierdziłam, że ponieważ to było późno, to większość sklepów zamkniętych skorzystam z automatu z jedzeniem... obok stał automat z kawą i tam podeszła babeczka i zarówno jej automat jak i mój, to były połykacze kasy. Widząc to jakiś starszy facet postanowił nam pomóc odzyskać kasę... to już 2 osoby... potem obie poszłyśmy do Żabki koło dworca w Katowicach, tam nas przywitał jakiś młody chłopak, który też tam robił zakupy... to już 3 osoby... Ja kupiłam co chciałam pierwsza, więc stanęłam sobie zboczku i czekałam na tą babeczkę i w tym czasie do sklepu wszedł jakiś inny koleś chwaląc moje buty... wróciłyśmy pod dworzec a do nas zagadało jakichś 2 gości... urody takiej trochę arabskiej i wtedy wreszcie pojawił się Tomek!

Opublikowano

Uciekam :hi::witch:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:21_________________________________________________

przez godzinę to można duuużo zrobic -Tomek o tym nie wie? :evil: :>

Wiesz... ja sobie zdaję sprawę... ale czy on... :gwizdanie:

Ja w tym czasie same znajomości zawarłam! :D

czyli nie Marnowałas czasu :naughty: :>

Samo tak wyszło... Stwierdziłam, że ponieważ to było późno, to większość sklepów zamkniętych skorzystam z automatu z jedzeniem... obok stał automat z kawą i tam podeszła babeczka i zarówno jej automat jak i mój, to były połykacze kasy. Widząc to jakiś starszy facet postanowił nam pomóc odzyskać kasę... to już 2 osoby... potem obie poszłyśmy do Żabki koło dworca w Katowicach, tam nas przywitał jakiś młody chłopak, który też tam robił zakupy... to już 3 osoby... Ja kupiłam co chciałam pierwsza, więc stanęłam sobie zboczku i czekałam na tą babeczkę i w tym czasie do sklepu wszedł jakiś inny koleś chwaląc moje buty... wróciłyśmy pod dworzec a do nas zagadało jakichś 2 gości... urody takiej trochę arabskiej i wtedy wreszcie pojawił się Tomek!

To się działo :> :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Trzymaj się i wpadaj częściej :hi:

Opublikowano

dobranoc [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________oki postaram sie

Opublikowano

Oj działo się działo... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

:hi: jegomościom :hi:

może a-rek jak dobrze pójdzie to się zjawie w lutym z gekonem :quattro::evil:

i szkoda ze białe alusy puściłeś :confused4: bo by mi siadły

Arturoo, :hi: mój ty znawco :notworthy::good:

H4mm3R :krol::bicz:

witaj Mervin :hi:

gratulacje zakupionego autka :good: no i czekam aż uwidzimy się na spocie :wink4:

Opublikowano

:hi:

Z rańca

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: dzień doberek

:hi: jegomościom :hi:

może a-rek jak dobrze pójdzie to się zjawie w lutym z gekonem :quattro::evil:

i szkoda ze białe alusy puściłeś :confused4: bo by mi siadły

Arturoo, :hi: mój ty znawco :notworthy::good:

H4mm3R :krol::bicz:

Siemanko Krzysztof,tu znajdziesz lepszych fachmanów :naughty::good:.

:hi:

Z rańca

:hi:

:hi: z rana

:hi:

:hi:

:hi:

Alem się nacytował powitań :decayed:

Opublikowano
:bry: z rana
Opublikowano

witam Magdę i Artura :hi:

Opublikowano

:bry: z rana

cześć cyganie

:tongue4:

Opublikowano

Andrzej jeszcze raz dziękuję :wink4:

Artur oj zaraz cyganie... :thumbdown: no żeby chociaż cyganko... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 09:40_________________________________________________PS: nadal się gniewasz?

Opublikowano
Andrzej jeszcze raz dziękuję

oj już daj spokój nie za ma co :wink4: bo jeszcze sobie coś głupiego ktoś :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.