Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Z roboty

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:hi:

paka od wuja Sama z wąglikiem :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siatki po 130zł + 15zł ewentualnie za wysyłkę. Czyli tak jak mówiłem :cool1: , według nr. w ASO za taką chcą ponad 250zł :gwizdanie:

Opublikowano

panowie pełen pakiet oc+ac+nnw+assistance co polecacie za firmę

warta , ok 3,2k/rok

liberty direct, 2,8k

link4 3k

te wchodzą w gre i które sa wypłacalne z AC (w razie W) bo niekiedy sa z tym problemy

Warta ponoć pewna a co z reszta ?

Opublikowano

Hestia jest jeszcze OK[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:46_________________________________________________jak porównujesz firmy to warto też wiedzieć na ile auto Ci wyceniają - jedni mogą Ci policzyć ub. 3000 ale od wartości auta 20 tyś a u drugich wyjdzie niby drożej bo 3100zł ale np. auto Ci wycenią na 23 tyś :wink4:

Opublikowano

PZU nigdy nie bylo problemow, bo nigdy nie bylo szkody :decayed: .

Fest pomoglem. :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 13:52_________________________________________________Fioletofy :> kolega bardzo madra rzecz napisal . :good:

Opublikowano

panowie pełen pakiet oc+ac+nnw+assistance co polecacie za firmę

warta , ok 3,2k/rok

liberty direct, 2,8k

link4 3k

te wchodzą w gre i które sa wypłacalne z AC (w razie W) bo niekiedy sa z tym problemy

Warta ponoć pewna a co z reszta ?

Nowicjusz, jest dział o ubezpieczeniach wystarczy użyć szukajki i poczytać :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=58501.0;highlight=gdzie+ubezpieczy%E6+auto

Opublikowano
:hi: witam z sanatorium w Stróżach ale dziura :sick3: dobrze że net za free :decayed:
Opublikowano

:hi: witam z sanatorium w Stróżach ale dziura :sick3:dobrze że net za free :decayed:

Siema ,bardziej bym sie cieszyl z tego co wytluscilem :wink4: .

Opublikowano
  • Autor

H4mm3R coś linki nie działają :mysli:

A teraz :?: :wink4:

piękna :kox:

do tych felg potrzebne są ze zmiennym rozstawem z 5x130/5x112

już drugi rok wisi na allegro

Artur co to na Ciebie 400zł :decayed:

Tak ,szczegolnie za kawalek siatki .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 10:57_________________________________________________Stanley ile obniza 1bv w porownaniu do 1be ? Mam takie (1be) zawieszenie w b5 .

chyba -30, dosyć twarde jest

w porównaniu do 1be to -10 mm :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 14:22_________________________________________________zapomniałem zarzucic kapeluszem :decayed:

:hi: z południa

Opublikowano

:hi: witam z sanatorium w Stróżach ale dziura :sick3: dobrze że net za free :decayed:

a jak altersheim, jakieś d*py są :decayed: ?[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 14:24_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
  • Autor
jakieś d*py są ?

:polew:

Panowie mam siatki :decayed:

Nr. 8J0 065 110

sdc104561280x768.jpg

to są siatki z Audi TT/TTS/TTRS, przymierzałeś czy pasuje do twojego bez problemu :?:

Opublikowano

Czyli cm w dół od tego co mam :good: i deko twardsze wozidełko .

Opublikowano
  • Autor

Czyli cm w dół od tego co mam :good: i deko twardsze wozidełko .

dokładnie :good:

Opublikowano

Jeździ ktoś na takim zawiasie ? Przejechałbym sië i porównał,czy stomatologa nie trza będzie zacząć częściej nawiedzać :wink4: .

Opublikowano
  • Autor

nie kojarze :mysli:

Opublikowano

miałem taki w B6 - i był mega :good:

był dużo lepszy niż ten który mam w B7 ( mimo że też ori s-line )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.