Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Żyła jebnął 132m :shocked:

no polacy dzisiaj mają dzień bo kolejny 134 m :good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Żyła jebnął 132m :shocked:

no polacy dzisiaj mają dzień bo kolejny 134 m :good:

co by nie było, tak dobrzy nigdy jeszcze nie byli drużynowo :good:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:51_________________________________________________zajebał szwab :confused4:

Opublikowano

:hi:

Przed robotą

Opublikowano

i tak jest :good: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:54_________________________________________________

:hi:

Przed robotą

moin' :hi:

normalnie mi Ciebie szkoda Wiesławie ;([br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:55_________________________________________________nie udupi ten Pniówek bez Ciebie albo jako ?

Opublikowano
:hi: masakrycznie działa ten net
Opublikowano

nie udupi ten Pniówek bez Ciebie albo jako ?

Ni mo szans :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
co by nie było, tak dobrzy nigdy jeszcze nie byli drużynowo

dokładnie, zawsze był tylko Małysz, a teraz młodzi skaczą coraz lepiej :good:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 18:06_________________________________________________

nie udupi ten Pniówek bez Ciebie albo jako ?

Ni mo szans :gwizdanie:

oby dzisiej boł spokój :gwizdanie:

Opublikowano

Jak u nich bedzie spokoj to u nas tez :decayed: .

Opublikowano

nie udupi ten Pniówek bez Ciebie albo jako ?

Ni mo szans :gwizdanie:

Wiesiek na Steigra :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________wszyscy poumierali czy co :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:19_________________________________________________Arturoo na spota Jedziesz?[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:20_________________________________________________pitnył :>

Opublikowano

Panowie jutro(wlasciwie dzisiaj :wink4: )na spocie bedziecie mieli okazje zobaczyc :shocked: ,jak zamowione przez H4mm3R'a siatki komponuja :slina: sie w bagazniku avanta b5 szaro-niebieskiego.

Kilka mam w autku dla zainteresowanych .

Wiecej info na pw do H4mm3R'a .

Opublikowano

Panowie jutro(wlasciwie dzisiaj :wink4: )na spocie bedziecie mieli okazje zobaczyc :shocked: ,jak zamowione przez H4mm3R'a siatki komponuja :slina: sie w bagazniku avanta b5 szaro-niebieskiego.

Kilka mam w autku dla zainteresowanych .

Wiecej info na pw do H4mm3R'a .

Dla mnie masz ? :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:26_________________________________________________

oo i Robercik przyszoł :wink4:

przyszłech ale na chwilka :wink4:

Opublikowano

ja ja :sexinbed: czeko :polew:

nie , mam dziś jedyną okazję się wyspać :wink4:

Opublikowano

Panowie jutro(wlasciwie dzisiaj :wink4: )na spocie bedziecie mieli okazje zobaczyc :shocked: ,jak zamowione przez H4mm3R'a siatki komponuja :slina: sie w bagazniku avanta b5 szaro-niebieskiego.

Kilka mam w autku dla zainteresowanych .

Wiecej info na pw do H4mm3R'a .

Jedna dla mnie :naughty: kasa po przelewie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________

ja ja :sexinbed: czeko :polew:

nie , mam dziś jedyną okazję się wyspać :wink4:

a ja mam jedyną okazje sie :drinks: :>
Opublikowano

Mam kilka w autku spokojnie :good: .

Opublikowano

Panowie jutro(wlasciwie dzisiaj :wink4: )na spocie bedziecie mieli okazje zobaczyc :shocked: ,jak zamowione przez H4mm3R'a siatki komponuja :slina: sie w bagazniku avanta b5 szaro-niebieskiego.

Kilka mam w autku dla zainteresowanych .

Wiecej info na pw do H4mm3R'a .

Jedna dla mnie :naughty: kasa po przelewie [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:30_________________________________________________

ja ja :sexinbed: czeko :polew:

nie , mam dziś jedyną okazję się wyspać :wink4:

a ja mam jedyną okazje sie :drinks: :>

Co do przelewu , gadałem z Tomkiem i jak chcesz możesz mi dać jutro kaskę a ja mu zrobię przelew za nas obu :wink4:

Ja właśnie miałem tą okazję , byłem na urodzinach :decayed:

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:35_________________________________________________

Mam kilka w autku spokojnie :good: .

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.