Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Nie chce odpalać.


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kontrolka po przekreceniu zaplonu powinna zgasnac a jak zacznie migac tzn ze masz problem z immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ona gaśnie po chwili... tak jak napisałem.

zaraz jade po kobiete to sprobuje odpalic drugim kluczykiem... może się uda, oby !... no bo kontrolka gaśnie normalnie, więc to dziwne. Ech, jutro dryndne do mechanika niech on coś poradzi może. Te resetowanie kompa ile może koszotwać i razem z tą adaptacją i całą operacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego spróbuj odpalić, a jak nie zadziała to szukaj na forum, tych tematów jest od cholery, pokazaliśmy Ci problem to teraz trochę Twojej chęci i poszukaniu odpowiedniego rozwiązania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Fudi dziękuje bardzo. :hi: zaraz to sprawdze innym kluczykiem jak kolega napisał a jak wrócę to powiem czy problem zniknął czy jednak nie. No i oczywiście poszukam, dalej jak narazie 30 stron przetrzepałem i nic. " Szukajcie a znajdziecie " :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie rzecz biorąc drugim kluczykiem odpaliłem samochód 3x pod rząd bez problemu. zobaczymy jeszcze później się pobawie trochę. tzn jak pojadę, oby było już ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też możliwe, że jak nie mruga to wina kluczyka, bo teoretycznie objaw w komputerze byłby taki że byłoby mruganie, a skoro teraz gasnęła i drugim kluczykiem działa to przepnij go na jakiś czas i jak problem ustanie to będziesz mieć luksus, miło było pomóc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo dziękuje chłopaki za jakie kolwiek zaangarzowanie przepraszam za denne pytania itp. ( zaczynam przygode z autem )... mam nadzieje że rozumiecie :). Zobaczymy jak kluczyk sie bedzie spisywał. Jeszcze dam tu znać czy w 100% pomogło przepięcie klucza. OBY !!

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :> odrazu humor człowiekowi wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc wróciłem.

Na jakieś 5 odpaleń czy 6 nie odpalił mi raz. Ale możliwe dlatego że na biegu odpalałem (?) :P razem z włączonymi światłami, radiem, itp. Generalnie zaczął chwytać. Zobaczymy jutro jeszcze jak będzię. :) w 80% jestem zadowolony. Fudi wisze Ci piwko :) Jeszcze jutro się wpisze czy aby na pewno wszystko działa jak powinno :). [ oby ] Piąteczka ziomki :* Kocham moją Audice, a zaraz po tym to forum. No i mą narzeczoną rzecz jasna ! Tralala. mogę iść spokojnie spać, tralala !

Albo to wiara czyni cuda ?? :chytry::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj też raz nie odpalił na jakieś 4x. Ale ogólnie jest lepiej :P:hi: później wpisze jak dzisiaj się sprawowała ma limiusina :D [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 09:28_________________________________________________Sporadycznie się zdarza że nie odpali, ale myśle że to poprostu tak o. Zależy jak kluczyk wsadze :D ... Generalnie chyba lepiej jest. Zdarza się od czasu do czasu że nie przyjara za 1, ale za 2 już łapie odrazu więc myśle że to kwestia z tymi kluczykami. No i mam taką nadzieje of course :gwizdanie: Jeszcze raz wszystkim dziękuje i mam nadzieje że mój temat pomoże komuś z podobnym problemem :).

Pozdrawiam chłopaczki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...