Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

myślisz że w 4K można się zamknąć, ze wszystkim, ale pewnie przy swojej robociznie :gwizdanie:

tak, przymierzam się do tego powoli... zależy za ile wyrwiesz silnik... wiem, że takiego swpa robią za 1000 zł u mnie w okolicy i faceta polecał mi Gregory.. są na forum już AWX-y w b5 :gwizdanie:

wiem że są właśnie seba 1-2, ma AWX, i mieszka niedaleko mnie :wink4:, myślę o tym coraz powazniej, bo jak mam wywalić, ponad 1000zł, za soft, to wolę właśnie zrobić SWAPA, myślę że wezme sie za to wiosną, bo narazie mam inne priorytety :wink4:

Seba, ty masz silnik od paska, nie? pasuje wszystko, czy są jakieś różnicę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz że w 4K można się zamknąć, ze wszystkim, ale pewnie przy swojej robociznie :gwizdanie:

tak, przymierzam się do tego powoli... zależy za ile wyrwiesz silnik... wiem, że takiego swpa robią za 1000 zł u mnie w okolicy i faceta polecał mi Gregory.. są na forum już AWX-y w b5 :gwizdanie:

wiem że są właśnie seba 1-2, ma AWX, i mieszka niedaleko mnie :wink4:, myślę o tym coraz powazniej, bo jak mam wywalić, ponad 1000zł, za soft, to wolę właśnie zrobić SWAPA, myślę że wezme sie za to wiosną, bo narazie mam inne priorytety :wink4:

Seba, ty masz silnik od paska, nie? pasuje wszystko, czy są jakieś różnicę? :mysli:

jest obszerny wątek i rozpiska skąd co ma :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 22:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_swap_silnika_19tdi_90ps_ahu_na_19tdi_130ps_avf_oraz_skrzyni_6_biegow-t75462.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede o tym myślał :wink4:, tak jak pisałem, jak bede rezał to dopiero na wiosne, jak się jakiś $$$ znajdzie :naughty:, bede szukał jakiegoś paska na przeszczep :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede o tym myślał :wink4:, tak jak pisałem, jak bede rezał to dopiero na wiosne, jak się jakiś $$$ znajdzie :naughty:, bede szukał jakiegoś paska na przeszczep :gwizdanie:

no to tak jak ja, tez planuję na wiosnę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku mam nadzieje, ogarnąc jeszcze środek, bo z zewnątrz jest już wszystko :gwizdanie:, no może jeszcze małe rezanko zderzaków, ale o tym, jak już bedzie wszystko gotowe :wink4:, no a na wiosnę SWAP :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to jest jezdzic 1Z a puzniej latac AWX i bardzo do tego zachecam .Ale proponuje odrazu zapodac turbinke od BRD ,pompki AL itd i zrobic program na ~190-200KM . Bo robic SWAP-a dla samej seri 130KM to raczej bym odpuscil . Przynajmniej ja tak uwazam i tak zrobilem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi75 masz całkowitą rację, jak już tyle rezać to rezać do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi, zapodaj koszty na PW, z turbinką BRD i AL :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie po moich modach rozsypię AJM o tez swpauje na AWX

kurczę mogłem wcześniej o tym pomyśleć ale narazie moj silnik jeszcze mnie nie zawiodł więc powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj paweł masz mnie prawie na miejscu i ty się o takie pierdoły pytasz na forum :wink4: rób swapa na 131ps awx/avf a nie zasrywaj sobie głowy ajm, roboty do bólu ale pomocą jako taką bym ci uświadczył :hi:

dokładnie a swpa na awx- a wyjdzie cię koło 4k zł :gwizdanie:

krolu czy ty przypadkiem nie masz adr-a :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu czy ty przypadkiem nie masz adr-a :cool1:

:blink: :blink: :blink: nie, mój to najmocniejszy AFF w klubie :decayed::PB98: to :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ściemniasz a kto pisał Autystyczne Doładowana Rakieta :evil:

Miszka82 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie po moich modach rozsypię AJM o tez swpauje na AWX

kurczę mogłem wcześniej o tym pomyśleć ale narazie moj silnik jeszcze mnie nie zawiodł więc powinno być ok

ja też awx albo cudeńko z sharana :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie po moich modach rozsypię AJM o tez swpauje na AWX

kurczę mogłem wcześniej o tym pomyśleć ale narazie moj silnik jeszcze mnie nie zawiodł więc powinno być ok

ja też awx albo cudeńko z sharana :gwizdanie:

o czym myślisz? jaki kod silnika?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASZ

dlaczego z sharana??

bo cena koleżeńska 700zł za komplet silnik z osprzętem (bez turbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez powoli bede sie rozglądywał za silnikiem :mysli: w sumie sam słupek bez osprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz zdecydowany to mam czasem jakiś silnik na oku, aczkolwiek nie wiem czy kolega oddał by sam słupek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...