Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądam już studio i Tevez nie gra więc jednego wariata mniej. :good:

czy ja wiem czy to plus....wyjdzie jakiś żółtodziób co będzie chciał się pokazać,a Tevez biegałby rutynowo :sarcastic:

No z drugiej strony może tak być... No coż, pozostało nam trzymać kciuki! :kox:

w angielskiej lidze nie grają spokojni piłkarze ( dlatego nie grają tam polacy :sarcastic: )

Tam grają Warioty! :kox:[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 20:58_________________________________________________Kolejorz!!! :kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w angielskiej lidze nie grają spokojni piłkarze ( dlatego nie grają tam polacy :sarcastic: )

Tam grają Warioty! :kox:

tam grają wyszkoleni rzemieślnicy a nie amatorzy zaślepieni kasą :cool1:
Opublikowano

Oglądam już studio i Tevez nie gra więc jednego wariata mniej. :good:

czy ja wiem czy to plus....wyjdzie jakiś żółtodziób co będzie chciał się pokazać,a Tevez biegałby rutynowo :sarcastic:

Adebayor... :gwizdanie:
Opublikowano

trzymam za Lecha :good:

Opublikowano

trzymam za Lecha :good:

:good: Lecę na meczyk, obejrzeć z kumplami... Obyśmy się spotkali za dwie godzinki w dobrych humorach. :evil:
Opublikowano

widać, że manchester wyszedł na mecz w ogóle nie skoncentrowany :naughty:

Opublikowano

czuje pogrom :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Denerwuje mnie Kriwiec - sporo strat... :disgust:

Opublikowano

a mnie pomocnik komentatora[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 21:23_________________________________________________:polew:

2-0

Opublikowano

chyba trzeba duzy worek szykowac....;/ narazie strzelaja gole z taka latwoscia jak na treningu.

Opublikowano

sporo strat lecha..... :wallbash:

mało walki "krew za krew" :decayed:

Opublikowano

nic nie grają :thumbdown:

Opublikowano

strasznie chaotycznie, bez pomyslu..

Opublikowano

nie ogarniaja :kox:

Opublikowano

Oglądam już studio i Tevez nie gra więc jednego wariata mniej. :good:

czy ja wiem czy to plus....wyjdzie jakiś żółtodziób co będzie chciał się pokazać,a Tevez biegałby rutynowo :sarcastic:

Adebayor... :gwizdanie:

było krakać :angry:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Haha podoba mi sie jak kibice MC obstwaili kibiców Lecha po obu stronach...

Przy jednej powtórce było widać jak tylko coś wymahują do Kolejorza zza podwójnego szeregu ochroniarzy :polew:

Opublikowano

ci w żółtych kamizelkach niezłą sraczke muszą mieć :polew:

Opublikowano
  • Autor

Życie bez krat :kox:

Opublikowano

Oglądam już studio i Tevez nie gra więc jednego wariata mniej. :good:

czy ja wiem czy to plus....wyjdzie jakiś żółtodziób co będzie chciał się pokazać,a Tevez biegałby rutynowo :sarcastic:

Adebayor... :gwizdanie:

było krakać :angry:

:tongue4:

nie dość, że się nie zna na futbolu to jeszcze wykrakał :disgust:

:tongue4:

Opublikowano

footbollu

na tym też się nie znam :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.