Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogląda ktoś FC Bayern - St. Pauli? Eurosport 2 :cool1:

jeszcze grają ,bo nie wiem czy warto iść do TV :mysli:
  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koniec I połówki. Goście przegrywają 1:0

Opublikowano

a to zerke na 2 :hi:

Opublikowano

Jutro meczyk BVB - Werder. :kox: Jak Borusia wygra będzie liderem po I rundzie z przewagą 12 pkt! Spore sznase na to, że już nikt nie dogoni ich i BVB zdobędzie mistrza! :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

ostra walka o pozycję lidera :good:

:naughty:

Opublikowano

Jutro meczyk BVB - Werder. :kox: Jak Borusia wygra będzie liderem po I rundzie z przewagą 12 pkt! Spore sznase na to, że już nikt nie dogoni ich i BVB zdobędzie mistrza! :kox::good:

już po meczu ;) 2:0 pewnie :kox:

Opublikowano

ja już czekam na poniedziałek :kox:

pilot od dzisiaj jest mój :decayed:

Opublikowano

coś mi się zdaje, że Arsenal pyknie United :confused4: zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

coś mi się zdaje, że Arsenal pyknie United :confused4: zobaczymy :gwizdanie:

:no:

Opublikowano

Panowie Barca jest w potwornym gazie ostatnio , nie wiem czy ktoras druzyna z Europy ma taka forme(i czy kiedykolwiek miala) !!. Wczoraj 5-0 ... i porazajace statystyki .

5 Bramki 0

21 Strzały 2

9 Strzały celne 0

9 Faule 9

11 Rzuty rożne 2

2 Spalone 6

1 Żółte kartki 0

78% Posiadanie piłki 22%

[fcbarca.com]

Mysle ze uzyskali szczyt formy , czekam tylko na mecz z Espanyolem za tydzien - to bedzie ciezka przeprawa.

Ostatnie 8 spotkan ... 2 bramki stracone 34 strzelone :kox: :kox: :kox: :kox:

Srednia 4.25 bramki na mecz !!!!

Opublikowano

Panowie Barca jest w potwornym gazie ostatnio , nie wiem czy ktoras druzyna z Europy ma taka forme(i czy kiedykolwiek miala) !!. Wczoraj 5-0 ... i porazajace statystyki .

5 Bramki 0

21 Strzały 2

9 Strzały celne 0

9 Faule 9

11 Rzuty rożne 2

2 Spalone 6

1 Żółte kartki 0

78% Posiadanie piłki 22%

[fcbarca.com]

Mysle ze uzyskali szczyt formy , czekam tylko na mecz z Espanyolem za tydzien - to bedzie ciezka przeprawa.

Ostatnie 8 spotkan ... 2 bramki stracone 34 strzelone :kox: :kox: :kox: :kox:

Srednia 4.25 bramki na mecz !!!!

do czasu :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano

do czasu :wink4: :gwizdanie

:mysli: nie widze druzyny na ta chwile ktora moglaby ich powstrzymac (Chelsea gra pyte , ManU sprawdzi dzis Arsenal), a poziomem technicznym odstaje kazda. Kto ogladal mecz wczoraj , ten sprzed 2 tyg z Realem to wie o czym mowa. Wszystko jest do czasu ale ... w 2006 mowili ze ten zespol juz lepiej grac nie bedzie (Deco, Ronaldinho..)minelo 4 lata a Oni wciaz graja tak dobrze i nawet lepiej.

Opublikowano

Barca to teraz najlepszy team świata , zgazdzam sie

Opublikowano

Barca to teraz najlepszy team świata , zgazdzam sie

z wielkim bólem serca tez to potwierdze ....z bólem bo wolałbym o innem zespole to napisać :cool1:
Opublikowano

bardziej lubiałem oglądać Barce z Romario i Stoiczkovem w składzie :wink4:

niewątpliwie są teraz w formie, ciekawe jakby to było gdyby przegrali z Realem :mysli: :gwizdanie:

już w weekend sprawdzi ich Espanyol :naughty:

Opublikowano
:good:

Barca to teraz najlepszy team świata , zgazdzam sie

:gwizdanie: :good:

MU 1:0 Arsenal Jak wygląda meczyk? Niestety dziś nie mogę śledzić na żywo. :disgust:

Opublikowano

piewsza połowa średnia, w drugiej teraz dużo walki

na razie ze wskazaniem na MU :kox:

Opublikowano

piewsza połowa średnia, w drugiej teraz dużo walki

na razie ze wskazaniem na MU :kox:

Arsenal im chyba nie wyrwie pktów... :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.