Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piewsza połowa średnia, w drugiej teraz dużo walki

na razie ze wskazaniem na MU :kox:

Arsenal im chyba nie wyrwie pktów... :cool1:

narazie Arsenal chyba strzału na bramkę nie oddał, może jakiś jeden czy dwa niegroźne[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________wqrwia mnie od jakiegoś czasu Nani, za bardzo robi z siebie gwiazdę i gra a'la jak ronaldo - czyli jak pipka :disgust:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Wojciech Szczęsny sobie radzi? :gwizdanie:

Opublikowano

Jak Wojciech Szczęsny sobie radzi? :gwizdanie:

moim zdaniem zagrał bdb mecz, obronił jedną setkę i pewnie łapał dośrodkowania

przy golu bez szans

Opublikowano

Ogladalem pierwsza polowe... straszny chaos na boisku , duzo przypadkowosci przy pierwszym golu. Granie na sile na bramke, nie wiem nie jestem zabardzo przyzwyczajony do takich meczow. Tempo dobre ale za duzo wtym wszystkim przypadkowosci jak dla mnie. Brak rozgrywania pilki , wogole pomijana linia pomocy . Karole do przodu i heja obronca wybije pod nogi no to jest okazja. Moze poprostu za duze nerwy.

Badz co badz 1sza polowa mi sie nie podobala nie wiem czy w drugiej sie cos zmienilo.

Opublikowano

Ogladalem pierwsza polowe... straszny chaos na boisku , duzo przypadkowosci przy pierwszym golu. Granie na sile na bramke, nie wiem nie jestem zabardzo przyzwyczajony do takich meczow. Tempo dobre ale za duzo wtym wszystkim przypadkowosci jak dla mnie. Brak rozgrywania pilki , wogole pomijana linia pomocy . Karole do przodu i heja obronca wybije pod nogi no to jest okazja. Moze poprostu za duze nerwy.

Badz co badz 1sza polowa mi sie nie podobala nie wiem czy w drugiej sie cos zmienilo.

było dwa razy tyle walki, obydwie drużyny "gryzły trawę" :kox:

Opublikowano

dobrze ze Arsenal przegral :notworthy:

Opublikowano

średni to był mecz... ale najważniejsze, że 3 pkt zostają w Teatrze Marzeń :good:

Rooney dochodzi do swojej optymalnej gry, choć karnego ładnie zrypał :naughty:

Ze Szczęsnego będą ludzie :naughty: ma chłopak warunki, teraz sie musi tylko ogrywać :wink4:

Opublikowano

Arboleda podpisał kontrakt z Lechem na 3 lata :dance:

Opublikowano

Arboleda podpisał kontrakt z Lechem na 3 lata :dance:

no ale sie wyklocil tak ze bedzie zarabial najwiecej w lidze polskiej...ale mysle ze sprawdzilby sie w lepszej lidze np Niemcy

Opublikowano

no ale sie wyklocil tak ze bedzie zarabial najwiecej w lidze polskiej...

a nie zasługuje?? :cool1: jak dla mnie to w tej chwili wizytówka naszej ligi ....szkoda że nie pisze tego o jakimś polaku.....ale wiadomo jaki poziom prezentują :gwizdanie:
Opublikowano

no i Lech prowadzi 1:0 :)

Opublikowano

no i Lech prowadzi 1:0 :)

a Juventus wygrywa z MC :decayed:
Opublikowano

Lech ma dzisiaj duzo szczescia :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Lech ma dzisiaj duzo szczescia :gwizdanie: :gwizdanie:

jak w wiekszosci meczow LE :gwizdanie:

Opublikowano

Lech ma dzisiaj duzo szczescia :gwizdanie: :gwizdanie:

jak w wiekszosci meczow LE :gwizdanie:

Szczęście też potrzebne do wygrywania meczyków... :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 09:26_________________________________________________Za dwie godziny losowanie rywala Kolejorza...

http://sport.interia.pl/raport/lech-w-lidze-europejskiej/news/kolejny-rywal-lecha-europejska-potega,1572526

:gwizdanie:

I jeszcze to. :good:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/le-duze-wyroznienie-dla-arboledy,1,4085000,wiadomosc.html

Opublikowano

Lech Poznań-Sporting Braga :kox:

Opublikowano

No i już wiemy! Lech Poznań - SC Braga... :kox: Daleka wycieczka do vice mistrza Portugalii... :kox: 17 luty Poznań, 24 luty Estadio Axa Braga... :good:

Opublikowano

szkoda, że nie z Liverpoolem :gwizdanie:

Opublikowano

Lech Poznań-Sporting Braga :kox:

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.