Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogladajac tylko Barcelone trudno o takie piekne bramki...

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak, to mało Barce oglądasz :naughty:

Opublikowano

:doh::doh:oj glupi ty, glupi

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

Na polfinal:

antybarca

Opublikowano

Mój Boże marna prowokacja na twoim poziomie :decayed:

---------- Post added at 12:01 ---------- Previous post was at 11:59 ----------

Każdy piłkarz ma swoje dobre strony, Ronaldo może i umie huknąc z daleka ale tak rozegrać piłki jak Messi to on nigdy nie potrafił i nigdy się będzie potrafił :decayed:

Opublikowano

Tak samo jest z Toba i ze mna.

Glupi jestes i taki juz pozostaniesz i nigdy nie bedziesz taki jak ja:grin:

Opublikowano

Nie mierz ludzi własną miarą :decayed: i pohamuj z tym obrażaniem bo póki co ja Ciebie nie obrazam.

Opublikowano

Co do prowokacji to gdzie ja tam widzisz??

Poprostu wyrazam swoje zdanie,ze kibicuje w tej parze Chelsea.

Obrazliwe to jest?Nie.

A Twoje "Puta Real" itp zasluguja na sporego pstryczka w nos.

No,ale jak sie siedzi tylko przed kompem to pozniej takie odpaly sie ma dajmon:facepalm:

Opublikowano

Nie zmieniaj tematu. Słowo "głupi"u wg ciebie nie jest obrazliwe? Skoro nie to za***iście cię matka z ojcem wychowali :polew:

Opublikowano

No,ale ja uwazam,ze Ty jestes glupi.Udowodniles to juz nie raz na tym forum:decayed:

Opublikowano

hamujcie bajere panowie bo polecą warny

Opublikowano

On zaczął :decayed:

---------- Post added at 12:35 ---------- Previous post was at 12:34 ----------

Koniec polemiki :kox: Poszedł Ignor :decayed:

Opublikowano
  • Autor
On zaczął :decayed:

Nie kłam pinokio... Raz już tu pojechałeś Bieńkowi troszkę za bardzo po bandzie...

BTW W Kraku chcą na czas euro aby przystanki były nazwane nazwiskami znanych piłkarzy...

Kolega ze Skawiny zapewne codziennie będzie przesiadywał na przystanku del Piero :naughty:

Opublikowano

Cos czuje,ze zablokuja nam pol Gdanska na euro....ale bedzie wnerw...Drogi nigdzie nie sa u nas skonczone...

Opublikowano
  • Autor

Ja się chyba zawinę na ten czas z Krakowa :kox: Już teraz jest tyle obcokrajowców że dramat... :facepalm:

Opublikowano

Jarko wiesz ze u mnie to samo w uj ciapakow i murzynow :decayed: hehehe ale wczoraj arsenal dał radę :kox: nie ma jak to pier**lic początek sezonu a teraz śmigac w górę na 3 msc :decayed:

Opublikowano

wrzucony nowy zestaw

Opublikowano

Oglądaliście City ostatnia bramka miodzio Tevez hattrick za dwa tygodnie rozjadą czerwone d*py

Opublikowano
Oglądaliście City ostatnia bramka miodzio Tevez hattrick za dwa tygodnie rozjadą czerwone d*py

Pomarzyc dobra rzecz:grin:

Opublikowano

Ja za tydzień GD nie obejrze :facepalm: k**wa :disgust:

Chudy nie ludź się :decayed:

Opublikowano
Oglądaliście City ostatnia bramka miodzio Tevez hattrick za dwa tygodnie rozjadą czerwone d*py

:thumbup1:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.