Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

0-0

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 843,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko końcówkę widziałem I połowki. Powiedzcie mi czy te karne zasłużone czy kapelusza?

Opublikowano
  • Autor
0-0

To jakiej Wy tu niespodzianki upatrujecie ? Myślałem że Milan wygrał w pierwszym meczu...

Opublikowano
Jaki był wynik w pierwszym meczu ?

Nie wiesz?

Myślę, że Bara dowiezie zwycięstwo do końca :wink:

Opublikowano
  • Autor
Jaki był wynik w pierwszym meczu ?

Nie wiesz?

Staś mi napisał :)

Opublikowano

PP: Ruch Chorzów 3:1 Wisła Kraków :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Wisła bez pucharów... Craxa w II lidze... Dobrze że Nieciecza awansuje i dalej będą grać dwa kluby w Krakowie w ekstraklasie :kox:

Ruch PP Legia mistrz :naughty:

Opublikowano
PP: Ruch Chorzów 3:1 Wisła Kraków :kox::kox::kox::kox:

:naughty::wink:

Opublikowano

Cyfra + kanał 412

Opublikowano
Tylko końcówkę widziałem I połowki. Powiedzcie mi czy te karne zasłużone czy kapelusza?

Moim zdaniem drugi karny z kapelusza :thumbdown:

Opublikowano

No i 3:1... :good:

Opublikowano

Sedzia ladnie gwizdze dla barcy:facepalm::facepalm:

Brak karnego i kazde dotkniecie pilkarza farcy to faul....

Opublikowano
Sedzia ladnie gwizdze dla barcy:facepalm::facepalm:

Brak karnego i kazde dotkniecie pilkarza farcy to faul....

Żal mi Ciebie :decayed: mało dostaliśche karnych z kapelusza w lidze?

Opublikowano
Sedzia ladnie gwizdze dla barcy:facepalm::facepalm:

Brak karnego i kazde dotkniecie pilkarza farcy to faul....

Sklej piz*e :naughty

Chlopczyku do domu,a nie z takimi tekstami wyjezdzasz...

Dla potwierdzenia znowu sedzia dal d*py.Gdzie on taka reke gwizdze?

Opublikowano

Ciekaw jestem jak Milan teraz będzie grał w Serie A :whistling:

Opublikowano

Pewnie dobrze bo zostało im tylko Scudetto. Ale ja wierzę w Juve :good:

Opublikowano
Pewnie dobrze bo zostało im tylko Scudetto. Ale ja wierzę w Juve :good:

:hi::naughty::decayed:. Jak dobrze pamiętam to AC Milan gra z Fiorentiną na wyjeździe. Trzeba liczyć na Boruca i spółkę :decayed:

Opublikowano

milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny

Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami

Opublikowano
milan gra z fiorentina ale u siebie a ta fiorentina jest tak slaba ze przegrala ostatnio u siebie z chievo wiec nie ma szans nawet na remis z milanem,Ibra pewnie strzeli albo asysta i bedzie po meczu,ewentualnie karny

Skyliner ja chcialbym mistrzostwa w tym roku ale realnie patrzac to predzej juve straci punkty z cieniakami niz milan,juve stracilo mistrzostwo remisujac z jakies 6-8 meczy z leszczami

Zgadza się, a to wszystko przez to, że mało grał Alex Del Piero :whistling:.

Mamy trudne spotkanie z Palermo, ale inter może urwać pkt AC Milanowi. Zresztą do końca zostało 8 kolejek do końca i wszystko się może zdarzyć...:decayed:, ale ja cały czas wierzę, że się uda i będą 3 gwiazdki nad herbem :naughty: i może srebrna też :tonguemad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.