Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.
Nie no nie przesadzaj znowu, że Metalist może coś ugrać... Są firmy, które na to nie pozwolą w tej edycji LE. :wink4:

BTW Ogląda ktoś mecz Wisła - Legia ?

Nie przesadzam, Metalist będzie w finale i wygra LE :whistling:

Widzę, że BVB rozegrała właśnie ciekawy meczyk 4-4 :whistling: ze Stuttgartem , bramka Błaszczykowskiego, a w Ekstraklasie nudy Wisła - Legia 0-0 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

WIezryłem w Ciebie.

:decayed: Jak wyglądała I połówka bo nie widziałem. :mysli:

nie ogladałem I połowy, a II połówka nudna :thumbdown:

Jutro Ruch klepnie Widzew i ma pkt straty do Legii :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem LE jest Metalist, niestety dzisiaj porażka 2-1 ze Sportingiem ale bramkę na wyjeździe strzelili a to może być kluczowe.
Nie no nie przesadzaj znowu, że Metalist może coś ugrać... Są firmy, które na to nie pozwolą w tej edycji LE. :wink4:

BTW Ogląda ktoś mecz Wisła - Legia ?

Nie przesadzam, Metalist będzie w finale i wygra LE :whistling:

Widzę, że BVB rozegrała właśnie ciekawy meczyk 4-4 :whistling: ze Stuttgartem , bramka Błaszczykowskiego, a w Ekstraklasie nudy Wisła - Legia 0-0 :thumbdown:

No zobaczymy. Wg mnie nie sądzę żeby dali radę ale wiadomo, że może się stać wszystko w piłce...

Co do meczu Wisła - Legia to rzeczywiście nuda. :thumbdown:

A BVB straciło punkty u siebie i dali sobie strzelić aż 4 bramki! :shocked:

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

WIezryłem w Ciebie.

:decayed: Jak wyglądała I połówka bo nie widziałem. :mysli:

nie ogladałem I połowy, a II połówka nudna :thumbdown:

Jutro Ruch klepnie Widzew i ma pkt straty do Legii :naughty:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Milan - FC Barcelona jaki wynik dzis obstawiacie :decayed: Ja 1-2 :naughty:
1 : 3 :naughty:
1-2 abo pogrom milanu

I jaki wynik ?

Ruch na mistrza :decayed:

Bez urazy Niebieski kolego, ale szkoda kolejnego roku straconego dla Polski w pucharach... W tym roku tylko Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, rozumiem Cię - każdy ma swoje priorytety.

Na tą chwilę prawda jest taka, że w naszej lidze dobrze i ładnie grają: Korona i Ruch.

Osobiście uwazam, że jeśli Ruch nie zdobedzie mistrzostwa, to mam nadzieję, że nie awansują również do pucharów.

Mają za krótką ławkę ( w zasadzie, tak naprawdę na puchary jej nie ma) więc pewnie w lidze też cięzko by im było.

Poza tym prawda jest taka, że gdy mistrza zdobędzie obojętnie kto - szczytem szczytów jest dostanie się do fazy grupowej LE, a cudem z niej wyjść ( co udało się Legii) a więc dlaczego nie Ruch :klamie:

Takie moje zdanie :wink:

A poza tym mam nadzieję, że Smuda zmądrzeje i zamiast starego, kulawego, nigdy nic nie wnoszącego Brożka - wziąłby na euro Piecha :naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka Legia ma jakieś szanse powalczyć o LM, Ruch niestety nie. A do fazy pucharowej w LE jak najbardziej im życzę żeby się dostali. Jedna sprawa jak kto gra w lidze, druga jak w pucharach - a wiesz że to czasami dwa różne oblicza ;)

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

http://gotowidowalki.pl/ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka Legia ma jakieś szanse powalczyć o LM, Ruch niestety nie. A do fazy pucharowej w LE jak najbardziej im życzę żeby się dostali. Jedna sprawa jak kto gra w lidze, druga jak w pucharach - a wiesz że to czasami dwa różne oblicza ;)

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

http://gotowidowalki.pl/ :naughty:

dobrze o tym wiem :wink4: Ale jak legła dalej bedzie robiła wyprzedaże, to dostanę wpie*dol z dryżyną z malty i bedzie po pucharach....

---------- Post added at 23:19 ---------- Previous post was at 23:15 ----------

jarko, w małopolsce macie bodajże dwie grupy w IV lidze, do III ligi awansują dwie drużyny z I miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Dwie grupy i awansują tylko wygrani....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Dwie grupy i awansują tylko wygrani....

czyli macie widzę spore szanse :naughty: klepnąć orzeł balin u siebie i niezłą macie przewagę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Orłem mamy wyjazd... I nie jest tak kolorowo jakby się wydawało... W Balinie jest sponsor z ambicjami conajmniej jak kiedyś mieli w Heko Czermno, czy teraz w Limanovii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Orłem mamy wyjazd... I nie jest tak kolorowo jakby się wydawało... W Balinie jest sponsor z ambicjami conajmniej jak kiedyś mieli w Heko Czermno, czy teraz w Limanovii...

Jeżeli macie świetną atmosferę w teamie ( plus ambicje i trochę $ ) - dacie radę, z mojego małego doświadczenia tak z tego wynika.:wink:

Gdy kiedyś walczyliśmy o awans do okręgówki, klepaliśmy takie drużyny jak GKS II Katowice z kilkoma kadrowiczami z I zespołu ( atmosfera była u nas za***ista, bo nie było kasy i nikt na nas nie stawiał) na koniec wyszło tak, że musieliśmy przegrać ostatnie mecze, żeby awansował nasz sąsiad zza miedzy, który miał kasę.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW.

Nie wiem czy Ci tydzień temu wspominałem :decayed:, ale kiedyś w którejś tam rundzie PP graliśmy z Ruchem ( w Ruchu grał wtedy jeszcze Molek, Ćwielong, Messi + kilku innych z I zespołu) dostaliśmy chyba 7:1 - stanley zaliczył asystę :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko jak tam Hutnik? Bedzie awans? :naughty:

Za dwa lata i wyjazd na Podkarpacie obowiązkowo :naughty: BTW Resovia w przerwie zimowej podpytywała o Naszego bramkarza ;)

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

BTW.

Nie wiem czy Ci tydzień temu wspominałem :decayed:, ale kiedyś w którejś tam rundzie PP graliśmy z Ruchem ( w Ruchu grał wtedy jeszcze Molek, Ćwielong, Messi + kilku innych z I zespołu) dostaliśmy chyba 7:1 - stanley zaliczył asystę :whistling:

Mogłeś mówić, ale ja też mogę nie pamiętać :kox:

Pamiętam na pewno: WSTAŃ, do góry głowę wznieś :naughty::naughty::naughty:

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Z Orłem mamy wyjazd... I nie jest tak kolorowo jakby się wydawało... W Balinie jest sponsor z ambicjami conajmniej jak kiedyś mieli w Heko Czermno, czy teraz w Limanovii...

Jeżeli macie świetną atmosferę w teamie ( plus ambicje i trochę $ ) - dacie radę, z mojego małego doświadczenia tak z tego wynika.:wink:

Gdy kiedyś walczyliśmy o awans do okręgówki, klepaliśmy takie drużyny jak GKS II Katowice z kilkoma kadrowiczami z I zespołu ( atmosfera była u nas za***ista, bo nie było kasy i nikt na nas nie stawiał) na koniec wyszło tak, że musieliśmy przegrać ostatnie mecze, żeby awansował nasz sąsiad zza miedzy, który miał kasę.... :thumbdown:

Atmosfera w drużynie podobno jest rewelacyjna. Gramy praktycznie samymi wychowankami, czyli piłakrze którze razem na Nowohuckich osiedlach się wychowywali i przede wszystkim znają się od trampkarza... Oczywiście nie każdy z nich jest kibicem Hutnika, ale podobno są zgraną ekipą - tak twierdzą wtyczki :naughty: Finansowo - wychodzimy na prostą, premie i wypłaty w miarę regularnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko jak tam Hutnik? Bedzie awans? :naughty:

Za dwa lata i wyjazd na Podkarpacie obowiązkowo :naughty: BTW Resovia w przerwie zimowej podpytywała o Naszego bramkarza ;)

Za dwa albo za trzy bo u nas ciśnienie na awans jest duże, jeśli nie w tym roku to w następnym musowo. Ja liczę, że za rok to ja zawitam do KRK, ale na Cracovie :decayed:

A widzisz, nie wiedziałem, że chcieli Wam bramkarza zakupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno z Dolcanem była rywalizacja o niego, ale niestety złapał jakiś drobny uraz i został u Nas na rundę wiosenną jeszcze.

Ale widzę że ciągnie Cie do Krakowa :naughty: Craxa jak spadnie to zaraz wróci, także jak nie ekstraklasa to musicie na Nas poczekać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak się obudziłem to śpiewałem: więc wstań....

Jeden Bóg wie ile to było razy zaśpiewane tej nocy...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craxa jak spadnie to zaraz wróci, także jak nie ekstraklasa to musicie na Nas poczekać :wink:

Jak Craxa teraz spadnie a my awansujemy to spotykamy się z nimi w I lidze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...