Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Póki co mecz bez fajerwerków... ba... nawet bez "lepszych" sytuacji - przynajmniej ostatnie 25 minut bo tyle oglądam. Działo się coś grubszego w pierwszej połowie połówki?

Opublikowano

:whistling:

cd12813c70badb15bdc8901a803171be.jpg

Opublikowano

Dosrodkowania ATL kompletnie bezsensowne,totalnie bezproduktywne,nie tedy droga

Opublikowano

No ogólnie spodziewałem się lepszego spotkania! Nawet nie ma takiej atmosfery jak w meczu z Barcą choć to można by jakoś wytłumaczyć. :naughty: Dzisiejszy mecz totalnie bez szału! :kwasny:

Opublikowano

Mecz porażka,gry za dużo nie ma:facepalm:

Opublikowano
Mecz porażka,gry za dużo nie ma:facepalm:

drużyny, które prowadzi Mou - często zabijają mecz :kwasny:

Poza tym nie wiem dlaczego piłkarze Atletico na chama wrzucają wszystko w pole karne :doh:

Opublikowano

Dokładnie,po kiego chu.. te wrzutki:facepalm:

Opublikowano

mówiłem że Żoze coś wymyśli :whistling:

Opublikowano
mówiłem że Żoze coś wymyśli :whistling:

Ty, to wymodliłeś chyba zwolnienie Moyesa :decayed:

Opublikowano
mówiłem że Żoze coś wymyśli :whistling:

Ty, to wymodliłeś chyba zwolnienie Moyesa :decayed:

to miała być tajemnica !!!

:polew:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

docencie Jose ....... :whistling:

o właśnie, oto co pisałem 2 tygodnie temu

:wink:

Opublikowano

szanse oceniałem i oceniam 50 na 50 :wink:

Opublikowano

NO mecz benzadziejny! Może jutro obejrzy się trochę dobrej/lepszej piłki bo to nie wyglądało jak półfinał LM. :thumbdown:

Opublikowano
NO mecz benzadziejny! Może jutro obejrzy się trochę dobrej/lepszej piłki bo to nie wyglądało jak półfinał LM. :thumbdown:

ja myślę, że im wyższa stawka- tym mecz bardziej nudny, mniej ciekawy itp

Opublikowano

No czasem tak bywa ale to nie reguła i było wiele pamiętnych spotkań z ćwierćfinałów, półfinałów i finałów gdzie nie było szachów tylko dobra piłka. :wink4:

Opublikowano

Jak pomocnicy przez 90 minut wrzucają piłkę na Coste który nie ma wsparcia kolegów to mecz nie ma prawa być ciekawy. Najciekawsze momenty to chyba kontuzje Cecha i Terry'ego.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Jak pomocnicy przez 90 minut wrzucają piłkę na Coste który nie ma wsparcia kolegów to mecz nie ma prawa być ciekawy. Najciekawsze momenty to chyba kontuzje Cecha i Terry'ego.

przypominało to mecz 81 wrzutek w pole karne innego angielskiego zespołu :facepalm:

choć nie ten teges, że pamiętliwy jestem ....

Opublikowano
Jak pomocnicy przez 90 minut wrzucają piłkę na Coste który nie ma wsparcia kolegów to mecz nie ma prawa być ciekawy. Najciekawsze momenty to chyba kontuzje Cecha i Terry'ego.

przypominało to mecz 81 wrzutek w pole karne innego angielskiego zespołu :facepalm:

choć nie ten teges, że pamiętliwy jestem ....

pamiętam :facepalm:

Opublikowano

Real przegra jeśli nie poprawi skuteczności

Opublikowano

Obyś miał rację ;)

Sent from Lumia 920

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.