Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak narazie to karny z buta i w plecy

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pilnie trzeba wydać jakieś 120 baniek na kogoś do środka pola

Opublikowano

Dziś to ten mecz ani trochę nie ciekawy.. grają bo grają..

No w końcu strzelili.. ale oczywiście musiało mi obraz ściąć i gola nie zobaczyłem.

Opublikowano

ale kopanina :decayed:

na plus dzisiaj kibice MU  :wink:

Opublikowano

No i chu.. bąbki strzelił pasa przerwna.. mecz na 2 , dobrze że finał dla MU

Opublikowano

Zwycięska przegrana

A co to Mourinio był u fryzjera?

Opublikowano

Poziom okręgówki

Opublikowano



Było ostro
Opublikowano



Było ostro

Friendly match :)
Dnia 11.12.2016 o 19:22, stanley napisał:
Dnia 11.12.2016 o 19:08, Kamyk napisał:

Nie widziałem jak Karius wpuścił drugą ale pewnie też szmata?

Chłopcy Klopa puchną ?A gdzie tam gorączka świąt i nowego roku....

Tomek, nie żebym był prorokiem, ale spójrz na grę i wyniki The Reds  :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

No no no....

Dzieje się

Opublikowano

fajnie, że dzisiaj łatwo wygrali :)

Miki zasuwał przez całe 90 minut - dla mnie MOTM

Opublikowano

Brama na 3:0 ładnie poklepali.

Wysłane z mojego HUAWEI CAM-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Stachu, no racja....
Liverpool w styczniu wygrał zaledwie jedno z ośmiu spotkań wliczając Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej.
Odlot. Co za miesiąc katastrofy

Opublikowano
.
 
 
 
Krychowiaka widzieli ?
http://www.sport.pl/pilka/1,65084,21310288,ligue-1-grzegorz-krychowiak-zaskoczyl-swoim-ubiorem-w-trakcie.html#MTstream
swoją drogą, co ten ma teraz passę, to dzięki


Grzeniu tak, zasiedział się trochę :kwasny:

...i ten płaszczyk :facepalm:


Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano
15 godzin temu, Kolkov napisał:

Grzeniu tak, zasiedział się trochę :kwasny:

ciekawe co zrobi Nawałka?

powiedzmy to szczerze, siedzi bo gra piach - jak jesteś dobry to nieważne kogo masz za konkurenta, wygryziesz gościa

jeśli prawdą jest to że chciał go Pep w City i nie poszedł bo pewnie doopcia woli rodzinną Francję niż Anglię, to gość się ośmieszył

Opublikowano

Szkoda gościa. W porównaniu do tego co było rok temu, inny grajek.

Ok, Sevilla miała kompletnie inny styl, inną taktykę. Tam Krycha stanowił trzon.

Emery widocznie chciał ten styl przenieść do PSG - po to potrzebował Krychowiaka, ale to kompletnie do nich nie pasuje. PSG o zupełnie inna drużyna, to zupełnie inni zawodnicy i inna taktyka. Tu nie ma miejsca dla defensywnego pomocnika.

Z resztą Emeremu też chyba podziękują.

Nawalka teraz może się obawiać, bo w ostatnim czasie tylko Glik dobrze zagrał, no i Zieliński chyba miał asystę. Lewy z Werderem niewidoczny, Teodorczyk nic, Piszczek spał, Szczęsny puścił 3, Krycha nic a nic, Grosik przeciętnie, Milik jeszcze nie gra...

No, ale do zgrupowania jeszcze czas. Zobaczymy :decayed:

Wysłane z mojego XT1562

Opublikowano

to jak, oglądamy dzisiaj, czy nie ? :decayed:

 

Opublikowano

Trzeba zobaczyć.

Opublikowano

Czyli 2-2 pasi ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.