Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obejrzałem MoTD, poczytałem komentarze, kilka tweetów i mam taką oto garść poderbowych refleksji (zbędnych rzecz jasna) :) :

- uważam że rewanżowy mecz za 3 dni w LM spowodował złe zestawienie składu City

- pomimo tego co napisałem wyżej, do przerwy powinno być 5-0 i mecz powinien się zakończyć blamażem Utd

- Fernandinho jest po prostu doskonałym pomocnikiem

- wejście Younga w Aguero to był kryminał i powinien być i karny dla City i czerwona dla obrońcy

- fryzura Pogby to też jakiś kryminał i nie sposób go zrozumieć

- Liverpool gra o wiele ciekawszą i kombinacyjną piłkę od Utd (w co sam nie wierzę, ale taka jest prawda).

 

A poza tym to cieszę się że Mou i Pep podali sobie ręce i przed i po, a do tego nawet się uściskali a z tego co czytałem w BBC Sport, to Mou pogratulował mu jednocześnie zdobytego tytułu mistrza Anglii. Miły gest

A poza tym to Pep to jest dżentelmen jakich mało - uwielbiam go słuchać.

Opublikowano

Derby Madrytu były chyba jeszcze gorsze niz Liverpoolu
I przestaję sie dziwić czemu Conte wywalił Diego Costę

Opublikowano

Joe Hart przeżywa dzisiaj drugą młodość.

Opublikowano
9 godzin temu, Kamyk napisał:

obejrzałem MoTD, poczytałem komentarze, kilka tweetów i mam taką oto garść poderbowych refleksji (zbędnych rzecz jasna) :) :

- uważam że rewanżowy mecz za 3 dni w LM spowodował złe zestawienie składu City,   tak samo źle ich ustawił na Jurgenpool  :wink:

- pomimo tego co napisałem wyżej, do przerwy powinno być 5-0 i mecz powinien się zakończyć blamażem Utd   true, na szczęści Sterling zagrał jak za swoich czasów z Liverpoolu

- Fernandinho jest po prostu doskonałym pomocnikiem  Czy doskonałym to raczej nie, Jednak bardzo inteligentnym. Pep nauczył go i zrobił z niego nowego Busketsa ( nawet nie wiem jak się on pisze, gościa nie lubię bo jest mega symulantem. Jednak jeśli chodzi o zachowanie na bosiku to świetnie robi swoją robotę. Te dyskretne faule i przerywanie gry i brak kartek mega mnie wkurza)

- wejście Younga w Aguero to był kryminał i powinien być i karny dla City i czerwona dla obrońcy    true, a pamiętasz jak rok temu bramkarz City wszedł w nogi Roo ? taka sama sytuacja

- fryzura Pogby to też jakiś kryminał i nie sposób go zrozumieć     true, fryzura na derby w barwach City, debil

- Liverpool gra o wiele ciekawszą i kombinacyjną piłkę od Utd (w co sam nie wierzę, ale taka jest prawda).    true, jednak uczą się od nas gry obronnej  :wink:

 

A poza tym to cieszę się że Mou i Pep podali sobie ręce i przed i po, a do tego nawet się uściskali a z tego co czytałem w BBC Sport, to Mou pogratulował mu jednocześnie zdobytego tytułu mistrza Anglii. Miły gest     miło było na to popatrzeć

A poza tym to Pep to jest dżentelmen jakich mało - uwielbiam go słuchać.

 

Opublikowano

Kamyk, tak na luzie dodałem coś od siebie, ale pewnie i tak się ze mną nie zgodzisz  :decayed:

Opublikowano

Liczba punktów Manchesteru United w danych sezonach od odejścia Sir Aleksa:

2013/14: 64
2014/15: 70
2015/16: 66
2016/17: 69
2017/18: 71*

*6 meczów do rozegrania

 

Gdyby nie świetna forma City, to  przysłowiowy drugi sezon Mou znów byłby wyjątkowy  :wink:

Opublikowano

Jak tak w studiu podkręcają atmosferę to mam takie ciary jak x lat temu gdy LM ruszała :)

Opublikowano

Ja prdl co za klimat......

Opublikowano

Zaczęło się :)

Opublikowano

Fernandinho i pass nr 1

Opublikowano

No ostro zaczęli!

Opublikowano
Fernandinho i pass nr 1
A byłeś dzisiaj pod pałacem ? Dużo ludzi ?
Opublikowano

;)

Opublikowano

Roma widzę też ostro [emoji869][emoji48]

Opublikowano
A byłeś dzisiaj pod pałacem ? Dużo ludzi ?
Pisalem wczoraj do Ciebie gamońó jeden....
Opublikowano
Pisalem wczoraj do Ciebie gamońó jeden....
Hmmm
Opublikowano

Ale wielbłąd czarnych...

Opublikowano

Ależ cisną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.