Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

43148_dda81f6d9ab3592e6ac668b892a0ccb2.jpg

True :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:02_________________________________________________

43148_dda81f6d9ab3592e6ac668b892a0ccb2.jpg

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 20:03_________________________________________________

43148_dda81f6d9ab3592e6ac668b892a0ccb2.jpg

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 849,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko

fajny meczyk to będzie o 20 55

doczekać się nie mogę, Mata kontra Silva :evil:

ależ jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało .......

Opublikowano
  • Autor

Dajmón, co się jąkasz ? :naughty: :naughty: :naughty:

jarko

fajny meczyk to będzie o 20 55

doczekać się nie mogę, Mata kontra Silva :evil:

ależ jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało .......

O, trza będzie obejrzeć.

BTW Rudnev hat-trick :gwizdanie:

Opublikowano

Dajmón, co się jąkasz ? :naughty: :naughty: :naughty:

jarko

fajny meczyk to będzie o 20 55

doczekać się nie mogę, Mata kontra Silva :evil:

ależ jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało .......

O, trza będzie obejrzeć.

BTW Rudnev hat-trick :gwizdanie:

czyżby jego ostatni mecz w naszej lidze ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Heh, no pewnie ciężko go będzie zatrzymać...

Niewątpliwie piłkarz rundy - już dawno u Nas nie było takiego snajpera...

Opublikowano

Heh, no pewnie ciężko go będzie zatrzymać...

Niewątpliwie piłkarz rundy - już dawno u Nas nie było takiego snajpera...

już wkrótce będzie jakiś następca ( Piech, Jankowski) :wink4:

ew. Nakoulma :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już mieliśmy tu niejakich Zahorskich, Jarków czy Sobiechów... :wink4:

Opublikowano

Mario i zaczęli :kox:

Opublikowano

Już mieliśmy tu niejakich Zahorskich, Jarków czy Sobiechów... :wink4:

Sobiech sobie sam winien :wink4:

Mam nadzieję, że w zbilżającym się towarzyskim meczu Piech pokaże, że warto na niego stawiać ( moim skromnym zdaniem - jeden w większych walczaków w naszej lidze :naughty:)

Opublikowano

Mario :gwizdanie: 1-0 :naughty:

Opublikowano

to co zrobił Aguero ....

mistrzostwo po prostu

a do tego Nasri na ławce, tak jak Dzeko

i brak Richardsa

ależ Mancini miesza składem , niesamowite

Opublikowano

z bólem serca muszę to przyznać, że M.C. jest póki co najlepiej poukładanym zespołem w l. ang :disgust:

A Aguero najlepszym transferem w tym sezonie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Już mieliśmy tu niejakich Zahorskich, Jarków czy Sobiechów... :wink4:

Sobiech sobie sam winien :wink4:

Mam nadzieję, że w zbilżającym się towarzyskim meczu Piech pokaże, że warto na niego stawiać ( moim skromnym zdaniem - jeden w większych walczaków w naszej lidze :naughty:)

Walczak... To dobre ale na Naszą ligę :gwizdanie: No chyba że się jest obrońcą jak Wasil :cool1:

to co zrobił Aguero ....

mistrzostwo po prostu

a do tego Nasri na ławce, tak jak Dzeko

i brak Richardsa

ależ Mancini miesza składem , niesamowite

Przegapiłem :decayed:

Opublikowano

Już mieliśmy tu niejakich Zahorskich, Jarków czy Sobiechów... :wink4:

Sobiech sobie sam winien :wink4:

Mam nadzieję, że w zbilżającym się towarzyskim meczu Piech pokaże, że warto na niego stawiać ( moim skromnym zdaniem - jeden w większych walczaków w naszej lidze :naughty:)

Walczak... To dobre ale na Naszą ligę :gwizdanie: No chyba że się jest obrońcą jak Wasil :cool1:

no, np Brożkowi zawsze tego brakowało :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wiecznemu talentowi to chyba najbardziej talentu brakowało :gwizdanie:

z bólem serca muszę to przyznać, że M.C. jest póki co najlepiej poukładanym zespołem w l. ang :disgust:

A Aguero najlepszym transferem w tym sezonie :gwizdanie:

Czyli co, fajny byłby finał Real - MC :naughty:

Opublikowano

Wiecznemu talentowi to chyba najbardziej talentu brakowało :gwizdanie:

z bólem serca muszę to przyznać, że M.C. jest póki co najlepiej poukładanym zespołem w l. ang :disgust:

A Aguero najlepszym transferem w tym sezonie :gwizdanie:

Czyli co, fajny byłby finał Real - MC :naughty:

owszem, nie :decayed:

Real - M. U :naughty:

Opublikowano

Czyli co, fajny byłby finał Real - MC :naughty:

owszem, nie :decayed:

Real - M. U :naughty:

nie psuć mi wieczoru, ok ???????? :angry:

cały czas dojść do siebie nie mogę po grupowej .................

Opublikowano

Czyli co, fajny byłby finał Real - MC :naughty:

owszem, nie :decayed:

Real - M. U :naughty:

nie psuć mi wieczoru, ok ???????? :angry:

cały czas dojść do siebie nie mogę po grupowej .................

każda porażka jest podstawą przyszłego sukcesu :decayed:

Mam nadzieję, że skład czerwonych diabłów zostanie wzmocniony, zwłaszcza, że Vidic długo nie pogra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

każda porażka jest podstawą przyszłego sukcesu :decayed:

Czyli twierdzisz że Real przegrał po to by mistrza zdobyć ?

Czy to raczej długoterminowa podstawa ?

:decayed:

Opublikowano

każda porażka jest podstawą przyszłego sukcesu :decayed:

Czyli twierdzisz że Real przegrał po to by mistrza zdobyć ?

Czy to raczej długoterminowa podstawa ?

:decayed:

czas Barcelony powoli mija, nic nie trwa wiecznie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.