Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 842,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Stasiu

słyszałem o evencie, ale nie wiedziałem że to dziś

Opublikowano

dzięki Stasiu

słyszałem o evencie, ale nie wiedziałem że to dziś

po meczu nasuwa się kilka wniosków:

po stronie Evertonu Stones kompletnie bez formy - kilkakrotnie minął się z piłką, kilka razy stracił piłkę na własnej połowie przy rozegraniu, gubił krycie...

Koeman ma jeszcze sporo do poprawy, na pewno będzie mu trudniej niż w Southampton

Po stronie MU: fajnie współpracują w rozegraniu Ibra z Roo, mimo, że do rozpoczęcie sezonu jeszcze 9dni, przyjemniej ogląda się MU teraz niż przez całe dwa lata za kadencji LVG.

Mam taką cichą nadzieję, że Ibra będzie dla nas kimś takim, jak Van Persie po przyjściu z Arsenalu :wink:

Opublikowano

no za późno włączyłem, więc niestety nie potwierdzam ani nie zaprzeczam :wink:

Opublikowano

dzięki Stasiu

słyszałem o evencie, ale nie wiedziałem że to dziś

po meczu nasuwa się kilka wniosków:

po stronie Evertonu Stones kompletnie bez formy - kilkakrotnie minął się z piłką, kilka razy stracił piłkę na własnej połowie przy rozegraniu, gubił krycie...

Koeman ma jeszcze sporo do poprawy, na pewno będzie mu trudniej niż w Southampton

Po stronie MU: fajnie współpracują w rozegraniu Ibra z Roo, mimo, że do rozpoczęcie sezonu jeszcze 9dni, przyjemniej ogląda się MU teraz niż przez całe dwa lata za kadencji LVG.

Mam taką cichą nadzieję, że Ibra będzie dla nas kimś takim, jak Van Persie po przyjściu z Arsenalu :wink:

Kiedy załatwiamy membery?
Opublikowano

dzięki Stasiu

słyszałem o evencie, ale nie wiedziałem że to dziś

po meczu nasuwa się kilka wniosków:

po stronie Evertonu Stones kompletnie bez formy - kilkakrotnie minął się z piłką, kilka razy stracił piłkę na własnej połowie przy rozegraniu, gubił krycie...

Koeman ma jeszcze sporo do poprawy, na pewno będzie mu trudniej niż w Southampton

Po stronie MU: fajnie współpracują w rozegraniu Ibra z Roo, mimo, że do rozpoczęcie sezonu jeszcze 9dni, przyjemniej ogląda się MU teraz niż przez całe dwa lata za kadencji LVG.

Mam taką cichą nadzieję, że Ibra będzie dla nas kimś takim, jak Van Persie po przyjściu z Arsenalu :wink:

Kiedy załatwiamy membery?

nie wiem czy już nie jest po czasie, trzeba by na stronie MU sprawdzić

Opublikowano

no to mnie zatkało z lekka

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,roberto-martinez-trenerem-pilkarskiej-reprezentacji-belgii,artykul,706704,1,279.html


.

Salma na meczu


.

losowanie LM w kontekście Legii zostało skomentowane przez Bogusia

:decayed:

Opublikowano

Hehe

Opublikowano

dobre :lol:

jeżeli nie awansują to powinni zacząć uprawiać inny zawód niż piłkarz :wink:


13912837_10153945817462746_8425051224165


sam nie wiem co o tym mysleć :kwasny:

Opublikowano

Official info ?

Opublikowano

oficjalka z BBC

Opublikowano

Czarno widzę los młodzieży w klubie

Opublikowano

No i 1:0. Co to Lingard zrobił.... ba76f6aeaeb6291577e62c89d7508e7b.jpg

Opublikowano

Widzę że owca nie ustaje w dawaniu powodów do uwielbiania
.



Sezon można oficjalnie uznać za rozpoczęty.
Lisy na pewno nie przyniosą obciachu w LM. To wniosek nr 1. A nr 2 - brak Kante nie rzucał się w oczy
Wniosek nr 3 - wpuszczenie Maty jako zmiennika (!) i to na 27 minut (!!!) jest jednoznaczne. Szkoda grajka

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

ten Baily jest konkret: szybki, zdecydowany, twardy - pod ręką MU będzie z niego dobry grajek :)

Opublikowano

a jeszcze mam takie przemyślenie i wniosek nr 4

Kapustka zagra parę meczów pucharowych (krajowych, rzecz jasna) i w okienku zimowym zostanie wypożyczony

Opublikowano

a jeszcze mam takie przemyślenie i wniosek nr 4

Kapustka zagra parę meczów pucharowych (krajowych, rzecz jasna) i w okienku zimowym zostanie wypożyczony

tak szybko chłopaka skreślasz :decayed:

Opublikowano

może pamiętasz z poprzedniego sezonu - Ranieri to nie jest fanatyk zmian i rotacji w składzie

wiem, że teraz dojdzie LM ale to na pewno nie będzie priorytet

zobaczymy, ale jeśli nie wskoczą kontuzje, to nie pogra

Opublikowano

Leicester może podzielić los Chelsea z poprzedniego sezonu. Nie dadzą rady grać drugi sezon ta sama "11" - to nie jest liga hiszpańska ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.