Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Cieknie pompa POMOCY!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam AFN ka zrobionego na 162 KM i 350nm niedawno zauważyłem że kapie mi paliwo spod auta, niestety z góry nic nie widać wszystko suche pozatym samochód normalie pali normalnie jeżdzi tyle że kapie spod niego ...mozna powiedzieć ze kapie od spodu pompy po kolektorze lub okolicy... co moze byc przyczyną ? może lepiej dać ją przerobić na 11 stke? jeśli tak znacie kogoś w okolicy katowic kto by się odpowiednio zaopiekował moim samochodzikiem???

Opublikowano

Ojciec ma Audi B5 z silnikiem AHU i tez mu ciekła pompa. Kapiąca ropa spadała na gumowy waż od wody (taki trójnik jest) i waż pękł. Nowy waż 80 zł. Ojciec rozwiązał problem poprzez usługę uszczelniania pompy i po uszczelnieniu regulacja. Koszt takiej zabawy na pomorzu za górną część pompy 150 zł. Jest jeszcze możliwość że z dolnej części cieknie ale to rzadko się zdarza, raczej z górnej części.

Opublikowano
  • Autor

jak znajde chwile wyrzuce osłone spod silnika i wtedy cos więcej napisze...

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ojciec ma Audi B5 z silnikiem AHU i tez mu ciekła pompa. Kapiąca ropa spadała na gumowy waż od wody (taki trójnik jest) i waż pękł. Nowy waż 80 zł. Ojciec rozwiązał problem poprzez usługę uszczelniania pompy i po uszczelnieniu regulacja. Koszt takiej zabawy na pomorzu za górną część pompy 150 zł. Jest jeszcze możliwość że z dolnej części cieknie ale to rzadko się zdarza, raczej z górnej części.

:blink: u nie identyczny przypadek.

Właśnie jestem umówiony na uszczelnienie. Napisz czy nic się nie dzieje - pompa sucha?. Pompiarz mówił, że najpierw uszczelni górę /za 150 zł/ a jak to nie pomoże to cała do roboty.

Opublikowano

Może być ze z czasem po uszczelnieniu góry ropa pójdzie dołem. Gdy silnik się nagrzeje najprawdopodobniej już wam nie będzie ciekło bo guma mięknie ale sprawdźcie :) Na allegro są uszczelki boscha pod nastawnik i dekielek koszt 25 zł. :hi:

Opublikowano

Ja mogę powiedzieć ze swojej strony że nie opłaca się robić tylko góry. Zrobiłem górę zapłaciłem 130 zł i po pewnym czasie okazało się że leci z dołu. Wiadomo że to jest jakiś koszt np na kujawach od 300-400 zł za regeneracje i uszczelnienie pompy ale się opłaca i będzie spokój :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.