Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak zdemontować klamkę zewnętrzną od strony kierowcy???


audia4a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że ten temat już kiedyś był poruszany ,ale jak to bywa jak czegoś się potrzebuje to tego nie da się poprostu znaleźć, potrzebuje schematy demontażu klamki zewnętrznej drzwiowej od strony kierowcy, bo musze ją zdemontować i wymienić na nowa bo nawet przy lekkim basie mi pierdzi.Pomoże ktoś?? Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby zdjąć całą klamkę musisz tapicerkę drzwi zdjąć, odpiąć cięgiełko idące do zamka, przesunąć blaszkę zabezpieczającą i wyjąć klamkę.

Możesz też zdjąć samą nakładkę klamki (tą lakierowaną). przytrzymaj klamkę w pozycji otwartej i cienkim śrubokrętem przesuń zabezpieczenie w górnej części klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że ten temat już kiedyś był poruszany ,ale jak to bywa jak czegoś się potrzebuje to tego nie da się poprostu znaleźć, potrzebuje schematy demontażu klamki zewnętrznej drzwiowej od strony kierowcy, bo musze ją zdemontować i wymienić na nowa bo nawet przy lekkim basie mi pierdzi.Pomoże ktoś?? Z góry dziękuje

Gdybyś się trochę przyłożył, to byś znalazł. Watek sprzed 6 dni:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139862.msg1675915#msg1675915

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bodajże 3 strona tego działu wszystko w tym wątku jest opisane, sam będę to robił na dniach.

Wystarczy użyć opcji :szukaj: to nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...