Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nocleg we Władysławowie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam 2-osobowego pokoju we Władku w terminie 25-31 lipca. Znacie jakieś sprawdzone, niezbyt drogie miejsca? Podzwoniłem dziś trochę i nic ciekawego nie ma. Jeszcze jutro popróbuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kużwa nie pamiętam ulicy ale to jest blisko najlepszego kebaba w mieście praktycznie przechodzisz przez ulice i jesteś

cenowo nie wiem bo jeżdze co roku i mam troche taniej ale wypas jest naprawde pokój 2 i można sie ganiać oczywiście z łazienką telewizją itp.

ja polecam w 100%

698624167 Pani Krystyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulica ta o której domin79 piszesz to Słoneczna :decayed: wiem bo mieszkam tam co rok jak jeżdżę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz juz NAPEWNO nic ciekawego nie znajdziesz, chyba ze gdzies ktos zrezygnuje w ostatnim momencie

niestety sezon w pelni a Wladek jest bardzo oblegany przez turystow :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulica ta o której domin79 piszesz to Słoneczna :decayed: wiem bo mieszkam tam co rok jak jeżdżę :hi:

..przypomniałem se Parkowa bodajże srzyżowanie ze Słoneczną

Musti ja będe tam od 1 sierpnia mam nadzieje że sie stykniemy i coś wypijemy he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej szukac w kwaterach prywatnych (jesli chodzi o centrum w normalnych cenach), a jesli nic nie bedzie to pozostaja jedynie obrzeza miasta, np przed wjazdem do miasta lub po lewej stronie ul. Rozewskiej (jadac w strone JG) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem w "Willa Słoneczna" we Władysławowie.

Wszystko fajnie tylko szybko kończyła się ciepła woda i jak komuś się trafił pokój od strony torów to miał pecha bo ciągle jeździły pociągi :(

Ale pokoje fajne, telewizor, wifi te sprawy. Na dole jacuzzi, fotele z masażem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie sobie siedze we Wladku u P. Krystyny:) pokoje rewelacja,czysciutko, wszystko nowka sztuka, z balkonu widac morze:) do morza 6 minut drogi:) narazie pogoda do d*py:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie czegoś dla mnie, bo wybieram sie tam 31 lipca :decayed:.[br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 22:07_________________________________________________A powiedzcie jaką trasą najlepiej jechać do Władka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jaką trasą najlepiej jechać do Władka?

Posłuchaj od Ożarowa jedź do Błonia tam uderz na Nowy Dwór Mazowiecki zjedź na 7 i lecisz calutki czas prosto objeżdżasz Trójmiasto obwodnicą potem jedynie co to w Rumi możesz odstać swoje ale tam niestety tak jest jeśli będziesz tam mniej więcej od 8-9 a potem kierujesz się na Puck chyba lub Hel jest tam znak jeśli dobrze pamiętam :wink4:.Lekkie stanie w koreczku przy wjeździe do WŁADKA i po spawie ;).Ja ruszam tam 6.08 i tak o 10-12 będę na miejscu więc jak ktoś będzie to zapraszam na browarka :kox:.

VOUCHER odezwij się na PW to mogę Ci podać kilka namiarów na kwatery :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić nowego tematu a interesuje mnie nocleg w Ustce :) Coś możecie polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...