Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wejście AUX w Blaupunkt


matig7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta odstająca wtyczka jest to wejście AUX do podłączenia zmieniarki CD? Chciałbym to wykorzystać do podłączenia odtwarzacza mp3 ale nigdzie nie mogę znaleźć adaptera w kształcie pasującym do tego wejścia. Czy spotkał się może ktoś z takim adapterem?

Radio to Blaupunkt Orlando DJ.

aux1.jpg

aux2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten link.

Przeczytał o Line In - Out.

Wychodzi na to, że wtyczka ze zdjęcia może pełnić funkcję zarówno wyjścia jak i wejścia sygnału.

Nie wiem jednak czy tak jak piszesz potrzebny będzie emulator zmieniarki czy można podłączyć bezpośrednio do tego odtwarzacz mp3?

Czy ktoś się może orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz przycisk którym da się aktywować wejscie liniowe jako źródło sygnsłu to prawdopodobnie nie będziesz potrzebował emulatora... w przeciwnym wypadku... tak

sprawdź jeszcze dokładnie jak są połączone kabelki z tej okrągłej wtyczki do gniazda w radiu... z resztą w podanym wcześniej linku masz wszystko...

praktycznie zawsze pozostaje podłączyć do pinów opisanych jako IN źródła dzwięku (mp3) i sprawdzenie czy da się przełączyć na zmieniarkę/aux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz przycisk którym da się aktywować wejscie liniowe jako źródło sygnsłu to prawdopodobnie nie będziesz potrzebował emulatora... w przeciwnym wypadku... tak

Mam przycisk do wybierania źródła sygnału (jest do wyboru AUX właśnie)

praktycznie zawsze pozostaje podłączyć do pinów opisanych jako IN źródła dzwięku (mp3) i sprawdzenie czy da się przełączyć na zmieniarkę/aux

Myślałem nad taką próbą tylko trochę się bałem żeby czegoś nie zepsuć :) Ale później spróbuję i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mały EDIT:

Zauważyłem, że oprócz tego 9pinowego gniazda jest jeszcze 13to pinowe. Do niego podłączony jest kabel i nie wiem właśnie dokąd ten kabel prowadzi. Idzie on gdzieś do tyłu (sprawdzałem pod lewym progiem) ale w bagażniku ani nigdzie indziej nie widzę aby się kończył. Gdzie może znajdować się jego wyprowadzenie?[br]Dopisany: 08 Sierpień 2007, 12:31 _________________________________________________Udało mi się wszystko zmontować i ładnie mp3 sobie gra. Nie to co jakieś transmitery czy kaseta-adaptery :) Jakby ktoś miał podobny problem to służę pomocą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...