Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nexen N9000 proszę o opinie


ArkadiuS

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt świeże oponki, żeby coś na ich temat można było powiedzieć. Sam się na nie czaiłem, bo wydają się być sensowne, ale nie chciałem jako pierwszy w PL ich testować :decayed:

N8000 są już dłużej na rynku i zbierają naprawdę dobre opinie - ciche, dobrze klejące i trwałe.

Co do N9000, to miałem okazję zgadać się z człowiekiem z Hyundai Coupe klubu, który jeździ właśnie na 17" i z tego co mi pisał, to są naprawdę godne polecenia, do tego cichuteńkie i świetnie się klejące.Dowiedziałem się od niego, że zakręty na których jeździł z określoną prędkością i wynosiło auto, może tera przejeżdżać ze znacznie większą prędkością bez obaw o jakiekolwiek uślizgi.

Na mokrej nawierzchni również trzymają się dobrze i nie miał koleś obaw, że coś się stanie - przebieg na oponkach jakieś 2500km miał jak z nim pisałem.

Jeśli jesteś zainteresowany, do napisz do Mariusza - mewigum - ma naprawdę najlepsze ceny na te oponki - sprawdzone w chyba każdym serwisie oponiarskim TU i na necie :good::wink4:

Ja osobiście jeśli nie zmienię profilu na 215/45 18" to również będę je testował w rozmiarze 225/40 18".

Mam nadzieję, że troszkę Ci rozjaśniłem sprawę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za obszerny komentarz. Dziś kupiłem Bridgestone Potenza RE050A :cool1:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Bridgestone/Potenza-RE050A.htm

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowych opon to wal na PW (znam gościa spod Wrocka z super cenami nowych opon i prawie nowych). Zastanawiałem się nad kupnem N9000, ale te Bridgestone mam po bardzo dobrej cenie i długo się nie zastanawiałem nad kupnem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego o Nexenach n9000 niestety się nie wypowiem ale jeżdżę na N6000 i powiem Ci że są ciche, dość twarde i całkiem nieźle się kleją, choć do bardzo szybkiego pokonywania zakrętów raczej się nie nadają. Na mokrym też nie ma prablemów. Małe opory toczenia.

Ale chyba najważniejśza zaletą tych opon jest stosunek ceny do jakości:) 225/45/17 kosztowały mnie 240/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam te oponki 225/45ZR17 i jestem z nich zadowolony, sa ciche i niezle trzymaja. takze jezeli ktos potrzebuje tanich a dobrych opon to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Nexen N3000 i muszę przyznać, że miło się zaskoczyłem :good:. Początkowo bardzo sceptycznie podszedłem do tej marki ( opony letnie razem z felgami miałem już w pakiecie przy zakupie autka). Obawiałem się że będą bardzo głośne ( mają podobny bieżnik jak Good Year F1, które są bardzo głośne), ale zaskoczyłem się bardzo pozytywnie. Autko ładnie się prowadzi, żadnego huczenia, opony mam 235/45/17. Jak się skończą kupie tej samej firmy. Pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak kolega wyżej używam Nexen N3000 225/45/17 i chwale sobie bardzo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - N3000 TO NIE N9000 - więc nie opisujcie swoich życiowych doświadczeń z tamtymi oponami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem, ale kolega tez chciał się dowiedzieć co to za firma, wiec napisaliśmy ze dla nas jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widac ogolne zetkniecie z marką jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...