Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pytanko o antenkę SIRIO AS100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:. Mamy pytanko jak w temacie. Już miałem kupować tą antenę kiedy natknąłem się na opinię, że standardowy magnes do niej jest za mały i lubi się oderwać od dachu. Czy ktoś już doświadczył takiego zjawiska? Jest możliwość kupienia jej z magnesem od ML145 ale ten z kolei trochę duży jak dla mnie (14,5 cm). Proszę o opinie użytkowników tej antenki czy mieli problem za małym magnesem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:. Mamy pytanko jak w temacie. Już miałem kupować tą antenę kiedy natknąłem się na opinię, że standardowy magnes do niej jest za mały i lubi się oderwać od dachu. Czy ktoś już doświadczył takiego zjawiska? Jest możliwość kupienia jej z magnesem od ML145 ale ten z kolei trochę duży jak dla mnie (14,5 cm). Proszę o opinie użytkowników tej antenki czy mieli problem za małym magnesem ?

Mam taką antenę od 2 lat i nie miałem przypadku odklejenia na autostradzie przy 200 km/h. :gwizdanie:

Dodatkowo powiem Ci tyle, że pod anteną ma jeszcze folę przyklejoną do dachu co na pewno nieco osłabia działanie magnesu. Wg mnie antena całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam anten sirio as-100 i ml-145 ogólnie jestem zadowolony w obu mam magnes 12,5 cm jest większy niż ori w as-100 bo tamten ma 9,5 cm anteny nigdy się nie przysuwały po dachu nawet przy prędkościach rzędu 220 km/h. Radziłbym dopłacić 10 pln i kupić magnes 12,5 cm wcale duży nie jest w niczym nie przeszkadza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką antenkę i max jechałem z nią 150 ale żadnych niepokojących objawów nie zauważyłem. Jest to markowa i całkiem solidna antenka, ja tylko wyrwałem raz kabel z cewki ponieważ zatrzasnałem bagażnik ze zbyt krótką ilością kabla. Po przylutowaniu jest jak nówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...