Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Amortyzatory - pytanie


kolos78

Rekomendowane odpowiedzi

czy model sachs advantage podchodzi do b6 w seryjnym zawieszeniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem sachs nie rozdziela amorów do zawieszenia sportowego czy zwykłego tak to powiedział TOM77 no chyba że źle zrozumiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem sachs nie rozdziela amorów do zawieszenia sportowego czy zwykłego tak to powiedział TOM77 no chyba że źle zrozumiałem...

czyli jak podchodza czy nie w sklepach goscie mowia ze tak i jak to rozumiec :confused4:wogole cos bys doradzil jakie najlepsze te amory wrzucic aso maja masakre cenowa

takze nara z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem sachs nie rozdziela amorów do zawieszenia sportowego czy zwykłego tak to powiedział TOM77 no chyba że źle zrozumiałem...

czyli jak podchodza czy nie w sklepach goscie mowia ze tak i jak to rozumiec :confused4:wogole cos bys doradzil jakie najlepsze te amory wrzucic aso maja masakre cenowa

takze nara z nimi

No podchodzą, podchodzą a najlepiej dla pewności kup u TOM77 gdzie on ci wszystko doradzi i nie będzie zonka że coś nie będzie pasować.

W dziale rabaty masz temat... Ja kupiłem u niego ostatnio amorki na przód właśnie sachsa po 250zł sztuka. Nigdzie nie znalazłem taniej nawet na aledrogo są po wyższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to juz mi pisal ze niema do b6 tego modelu i ???? a wogole to jak z prawdzic to jaka mam zawieche w aucie tylko ty kupowales pewnie te super touring[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 13:02_________________________________________________no i same amory kupowales czy z odbojami oslonami w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mu powiedziałem że chcę do swojego auta dobre amorki i z tego co wyczytałem tu na forum to właśnie sachsa ludziska chwalą no i zdałem się dalej na TOM77...jeszcze się na nim nie zawiodłem i mam nadzieję że tak zostanie.

Zawiechę sprawdzisz po wlepce np w książce serwisowej, musisz mieć tam napisane:

1BA - standard

1BE - -20mm

1BV - -20/-30mmm bardziej utwardzone niż 1BE

Amory po 250zł sztuka + komplet odbojów i osłon też sachsa po 120zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wczesniej miales orginal porownujac tlumienie do tych jest jakas roznica i jakie masz te sachs jak juz wczesniej pisalem te super touring[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 13:14_________________________________________________120 za dwa komplety tych odbojow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zawiechę 1BE i różnicy nie czuję żadnej. Cena za komplet odbojów na dwie strony. Dokładny rodzaj amorów to nie jestem w stanie ci powiedzieć, musiałbym na fakturkę spojrzeć choć nie wiem czy tam było wyszczególnione.

Naprawdę napisz na prw do Tom77 to nic nie kosztuje przecież a wszystkiego się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs Advantage to amortyzator do modelu A4 B5 - w B6 występuje jedynie Super Touring do zawieszenia standardowego albo sportowego :wink4:TOM77 ma jak dotąd najlepsze ceny - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs Advantage to amortyzator do modelu A4 B5 - w B6 występuje jedynie Super Touring do zawieszenia standardowego albo sportowego :wink4:TOM77 ma jak dotąd najlepsze ceny - pozdrawiam

kolego a powiedzmi zawiecha 1-be to jest sport czy standard jeszcze pozdr[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 21:35_________________________________________________ewentualnie z bilsteina odpowiednik cos bys poradzil bo mam dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a powiedzmi zawiecha 1-be to jest sport czy standard jeszcze pozdr

Toć napisałem ci wyżej jakie oznaczenia mają poszczególne zawiechy... Standard to 1BA.

I naprawdę zagadaj do Toma, to nie tylko sprzedawca ale i nasz kolega z forum i nie będzie ci chciał wcisnąć kitu. Zapytasz się o Blisteina to ci doradzi co lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs Advantage to amortyzator do modelu A4 B5 - w B6 występuje jedynie Super Touring do zawieszenia standardowego albo sportowego :wink4:TOM77 ma jak dotąd najlepsze ceny - pozdrawiam

kolego a powiedzmi zawiecha 1-be to jest sport czy standard jeszcze pozdr[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 21:35_________________________________________________ewentualnie z bilsteina odpowiednik cos bys poradzil bo mam dylemat

jak napisał dziadek - 1BE to pseudo sportowe zawieszenie, tzw usportowione - lekko utwardzone (-20mm). Bardziej sportowe jest 1BV, które jest naprawdę sporo twardsze od 1BE. Na allegro jest w tej chwili komplet nowych z naklejkami za 1200pln - bardzo dobra cena jeśli chcesz :good: Niedawno sprzedawał je za 1600pln i jak widać nie poszły :decayed:

Jeśli chodzi o Bilstein'a, to masz do wyboru jedynie B4, albo B6. Pierwsze to zwykłe gazówki - odpowiednik standardowych, natomiast drugie to już wyższa półka i cena (ok 1600pln/kpl) Do wyboru masz jeszcze B8, ale to już amorek o skróconym skoku do obniżających i progresywnych sprężyn. Dodam tylko, że B6 już jest twardy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachs Advantage to amortyzator do modelu A4 B5 - w B6 występuje jedynie Super Touring do zawieszenia standardowego albo sportowego :wink4:TOM77 ma jak dotąd najlepsze ceny - pozdrawiam

czyli ten b6 bilstein bedzie 1-be jesli chodzi o twardosc porownujac to sachs np czy cos wiecej panowie i dzieki za wyjasnienia

kolego a powiedzmi zawiecha 1-be to jest sport czy standard jeszcze pozdr[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 21:35_________________________________________________ewentualnie z bilsteina odpowiednik cos bys poradzil bo mam dylemat

jak napisał dziadek - 1BE to pseudo sportowe zawieszenie, tzw usportowione - lekko utwardzone (-20mm). Bardziej sportowe jest 1BV, które jest naprawdę sporo twardsze od 1BE. Na allegro jest w tej chwili komplet nowych z naklejkami za 1200pln - bardzo dobra cena jeśli chcesz :good: Niedawno sprzedawał je za 1600pln i jak widać nie poszły :decayed:

Jeśli chodzi o Bilstein'a, to masz do wyboru jedynie B4, albo B6. Pierwsze to zwykłe gazówki - odpowiednik standardowych, natomiast drugie to już wyższa półka i cena (ok 1600pln/kpl) Do wyboru masz jeszcze B8, ale to już amorek o skróconym skoku do obniżających i progresywnych sprężyn. Dodam tylko, że B6 już jest twardy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniałem amory ale z tyłu.

Odboje gumowe można kupić dużo taniej od passata, bo po co przepłacać za kawałek gumy, ja kupowałem w sklepiku z częsciami skody, na miejscu, żeby było łatwo wymienić w razie czego.

A amory to od TOM77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie powiedzcie mi jeszcze na temat tych amorow podobno niema tych advantage do b6 ale jeden gosc z hurtowni powiedzial mi ze byly ale jak narazie juz ich niema w ofercie :> natomiast so jeszcze performance sport z sachsa i one sa podobno twardsze jak te advantage i podchodza pod serie cos skorygujecie doradzicie hmm pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...