Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Chip tuning


aar

Rekomendowane odpowiedzi

[/url]

Kolego a podpowiesz mi czy tam w Gdańsku dobrze czypują autka?

kolego zamiast wstawiać wyśmiewające emoty, przejżyj dział o tuningu do którego ci dałem linka. Masz tam wyszczególniony (pogrubiony) pierwszy temat "Dobrzy chiptunerzy" gdzie jest odpowiedź na twoje pytanie. Zresztą pytałeś o dobrych tunerów a ja ci wkleiłem linka do tune-up więc ... :gwizdanie:

Trochę własnej inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci ten TUNE-UP! Takich opinii znajdziesz od groma, więc warto poczytać forum.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

Kolego a podpowiesz mi czy tam w Gdańsku dobrze czypują autka?

kolego zamiast wstawiać wyśmiewające emoty, przejżyj dział o tuningu do którego ci dałem linka. Masz tam wyszczególniony (pogrubiony) pierwszy temat "Dobrzy chiptunerzy" gdzie jest odpowiedź na twoje pytanie. Zresztą pytałeś o dobrych tunerów a ja ci wkleiłem linka do tune-up więc ... :gwizdanie:

Trochę własnej inicjatywy.

Sorry kolego za tamten post,ale naprawdę mi pomogłeś bo poleciłeś mi dobrego fachowca w województwie pomorskim-sprawdziłem opinię o nich i są naprawdę dobrzy.

Jeszcze raz dziękuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy byłem u Panów z Gdańska wypytać się o szczegóły w zwiększeniu mocy w silniku,i powiedzieli krótko że po zwiększeniu mocy na awaryjność silnika nigdy nie ma się gwarancji.Jeżeli przeprogramują autko ze 140 KM na 180 KM to autko pojezdzi krótko,jeżeli dołożą do max 170 KM to awaryjność spadnie minimalnie zeru ale pewne jest to że po dodaniu mocy autko na pewno nie będzie jezdziło bez awarii tak długo jak bez dodawania mocy.Więc jest ryzyko że silnik tak długiej żywotności nie będzie miał jak mu się dołoży kucyków.Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....to awaryjność spadnie minimalnie zeru ale pewne jest to że po dodaniu mocy autko na pewno nie będzie jezdziło bez awarii tak długo jak bez dodawania mocy.Więc jest ryzyko że silnik tak długiej żywotności nie będzie miał jak mu się dołoży kucyków.Co wy na to?

Ja na to, że ktoś kiedyś mądrze powiedział że nie jesteś w stanie odczuć tego wzrostu awaryjności. Np. Zamiast przebiegu 500tys km zrobisz 470tys km. Źle odczytałeś wypowiedź ludzi z Tune-up program zrobiony z głową nie zrobi krzywdy silnikowi... nie bój się i rób nie ty pierwszy nie ostatni. Nie jeden już "pyknął" z wiruskiem 100k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie mnie pyta czy chip nie wplywa na zuzycie to co mam klamac???

Zawsze wplywa...a w jakim stopniu ... to juz inna zagwostka.

P.S kazde odpalenie skraca zywotnosc silnika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci Panowie mi powiedzieli że do silnika 2,0 TDI to nie za bardzo bo te silniki są bardziej czułe na wszystko niż 1,9 TDI

Ci Panowie to m.in. Rob555 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie mnie pyta czy chip nie wplywa na zuzycie to co mam klamac???

Zawsze wplywa...a w jakim stopniu ... to juz inna zagwostka.

P.S kazde odpalenie skraca zywotnosc silnika :kox:

No to kolego jak twoim zdaniem czip jest bardzo nie bezpieczny dla silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafisz ujme to tak ...

zycie jest niebezpieczne, jazda jest niebezpieczna i wogule wszystko sie kiedys skonczy.

Twoj motor takze.

Zrobienie delikatnego programu nie ma istotnego wplywu na twalosc motoru i osprzetu.

Jakis napewno ma...jaki ? Ciezko powiedziec. Moze przejedzie 400tys a moze 350...a moze 700

Co wiecej kazdy motor pokona inny dystans BEZAWARYJNIE bedac na seryjnym programie.

Po prostu tak juz jest.

Jedna baba lubi jak sie ja po nogach gilga a druga klapsa w pupsko.

Jesli przed chipsem tak strasznie sie boisz o awaryjnosc to ja Ci odradzam to. A wlascicie odradzam sobie i innym tunerom takiego klienta.

Bo niestety jak wiesz albo sie dowiesz 2.0tdi maja swoje typowe awarie i czy zrobimy program czy nie to i tak pewnie wystapia (moze deko wczesniej) ale oczywiscie tuner winny bedzie - w koncu on grzebal ostatni.

Konkluzja jest taka:

-idziesz z kumplami zaszalec. Poznajesz urocza striptizerke i masz do wyboru - dobrze sie zabawic liczac sie z ew wtopa jak kolezanka zony tez tanczy w tym klubie albo zostac pod sciana i udawac ze nic nie widzisz bo sie boisz konsekwencji.

Jak zdecydujesz sie na mocnego chipsa to analogicznie by to wygladalo tak jak bys kolezanke zony chcial ukluc. Ryzyko wtopy wzrasta.

NO RISK NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Jesli przed chipsem tak strasznie sie boisz o awaryjnosc to ja Ci odradzam to. A wlascicie odradzam sobie i innym tunerom takiego klienta......

Kolego to nie o to chodzi że się boje,no może trochę :naughty: ale jestem człowiekiem Honoru że jak by coś po chipse coś by się działo to napewno nie miał bym pretęnsji do kogoś kto to robił i nie zganiał na kogoś winy.A że jestem człowiekiem ciekawym to przed zabiegiem zwiększenia mocy w silniku chciałem się czegoś o tym dowiedzieć :evil:

A teraz kolego powiedz mi jaka była by cena za taką imprezke?

no i Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...