Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Chip tuning


aar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:

Posiadam A4 silnik 2.0 170 KM. Byłem w firmie która specjalizuje się w różne modyfikacje, tam usunięto mechanicznie filtr DPF oraz zrobiono czip tuning autko teraz ma 185KM. Jest tylko jeden problem samochód mocno kopci na czarno.

Czy to kopcenie na czarno związane jest z podniesieniem mocy.

A może tuning jest źle zrobiony jak to sprawdzić.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to kopcenie na czarno związane jest z podniesieniem mocy.

A może tuning jest źle zrobiony jak to sprawdzić.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Podaj cene i firmę gdzie to robiłeś to dużo wyjaśni :naughty:

A tak poza tym to ktoś ci zmienił softa w furce czy zamontował boxa?

Kopcił od razu po zmianach przeprowadzonych przez tą firmę?

I podstawowe pytanie: jak kopci?...jak mu dasz w podłogę i puści sobie bączka czy daje jak miejski autobus? bo diesel czasem bąka może puścić ale dobrze "napisany programik nie powinien nic zmienić w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam A4 silnik 2.0 170 KM. Byłem w firmie która specjalizuje się w różne modyfikacje, tam usunięto mechanicznie filtr DPF oraz zrobiono czip tuning autko teraz ma 185KM. Jest tylko jeden problem samochód mocno kopci na czarno.

Czy to kopcenie na czarno związane jest z podniesieniem mocy.

A może tuning jest źle zrobiony jak to sprawdzić.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Oddales nowe sprawne auto druciarzom - i teraz masz Kamaza.

Nie chce zle prognozowac... ale po takim samym zabiegu w takim samym silniku jeden user tego forum stracil turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddales nowe sprawne auto druciarzom - i teraz masz Kamaza.

zoabczymy jak kolega poda nazwe firmy ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto zrobil te astronomiczne 15PS wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddales nowe sprawne auto druciarzom - i teraz masz Kamaza.

zoabczymy jak kolega poda nazwe firmy ... :naughty:

a to nie ty mu robiłeś ? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Tuning zrobiony w Wrocławiu AUTOSEBA cena za wszystko 1500 zł. Kopci przy każdym dodaniu gazu gdy jadę na stałych obrotach to nie kopci. Tył samochodu jest cały czarny ze spalin. Aby otworzyć bagażnik trzeba ubrać rękawiczkę żeby się nie ubrudzić. Został przeprogramowany soft.Nie wiem, czy tak ma być, czy soś jest nie tak,

a może się da wrócić do ustawień fabrycznych. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoseba :naughty: kolejny niezadowolony klient :decayed:

Jedź do niego wracaj do serii i zrób to u polecanych tunerów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoseba :naughty: kolejny niezadowolony klient :decayed:

Jedź do niego wracaj do serii i zrób to u polecanych tunerów :good:

:kox: I może poczekaj na jakieś grupowe chipowanie bo oszczędzisz sobie kasy i nerwów... :good: Coś rodzi się na forum VW - chipowanie w Dynosoft Wroclaw. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Tuning zrobiony w Wrocławiu AUTOSEBA cena za wszystko 1500 zł. Kopci przy każdym dodaniu gazu gdy jadę na stałych obrotach to nie kopci. Tył samochodu jest cały czarny ze spalin. Aby otworzyć bagażnik trzeba ubrać rękawiczkę żeby się nie ubrudzić. Został przeprogramowany soft.Nie wiem, czy tak ma być, czy soś jest nie tak,

a może się da wrócić do ustawień fabrycznych. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

stary ale wybrałeś :polew:. We Wrocku masz Dynosoft :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tak ma być, czy soś jest nie tak,

oj napewno nie ma tak być, coś masz nie tak, jedź i reklamuj i nie daj sobie powiedzieć że tak ma być niby po chipie ... mnóstwo ludzi ma zmodyfikowany soft i to o dużo więcej niż 15km i nic się takiego nie dzieje jak u ciebie...

...jak się będzie burzył to jedź do Dynosoftu (jedni z lepszych w Polsce i są we Wrocku) niech oni na to zerkną i wydadzą opinię i wtedy do sądu niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz sobie autoseba w google to zobaczysz co ci wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tylko i wyłacznie Dynosoft wrocław a nie jakis partacz ja robilem u nich i polecam wszystkim w 100%%%% kolesie maja pojecie jak mało kto podjedz i sam zobaczysz :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle żebyś najpierw pojechał do tego gościa co zaczął modyfikaować twoje auto żeby poprawił program. Jak już będziesz po korekcie to zloguj auto dynamicznie i wrzuć logi na forum żeby było widać czy wszystko jest już tak jak być powinno.

Auto po dobrze zrobionej moyfikacji powinno kopcić porównywalnie do serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle żebyś najpierw pojechał do tego gościa co zaczął modyfikować twoje auto żeby poprawił program. Jak już będziesz po korekcie to zloguj auto dynamicznie i wrzuć logi na forum żeby było widać czy wszystko jest już tak jak być powinno.

Auto po dobrze zrobionej moyfikacji powinno kopcić porównywalnie do serii.

I tak w kółko będzie jeździł na korektę, aż chłopaki nauczą się robić programy... :polew: :polew: :polew:

Wybierz opcję zwrot kasy i jedź gdzie koledzy piszą - będziesz mógł podchodzić do auta od tyłu w białym fraku!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam biega z Autosebą .

Ja robiłem program u niego w maju ( zmiana turbo od BRD i program na 195 KM i 400 N ) i nic się nie dzieje złego, nic nie kopci bo nie możne kopcić .

Zrobiłem autem już 6500 tkm i zapłaciłem dużo taniej jak biorą inni .

Mam wydruk od nich z mocą ale i tak pojechałem do niezależnego sprawdzenia mocy i wyszło nawet nieco lepiej jak u Seby ale to pewnie przekłamanie statystyczne .

Jeżeli masz takowy problem to sprawdź u nich jeszcze raz logi i upewnij się ze wszystkie podzespoły silnika działają OK .

JA JESTEM ZADOWOLONY Z SEBY !!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BLB to nie BRD.

BRD to wrazliwy pacjent i nie tak latwo sobie z nim poradzic. Wiem cos o tym. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam Audi A4 2,0 TDI 2005 rok 140 KM i chciał bym coś zrobic że by miał więcej mocy,ale tak że by nic nie stało się złego ze silnikiem i wytrzymało dużo do przejechania kilometrów.Koledzy proszę o rady co,jak i gdzie najlepiej to zrobic.Ja mieszkam w województwie Pomorskim czy zna ktoś jakieś pewne i sprawdzone miejsce gdzie by się z tym udac?i jakie są ceny za taką przyjemnośc?Pozdrawiam!!

P.S tylko nie wiem czy mój silnik jest BLB czy coś tam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za pomoc :polew:

Tam jest tylko wszystko o czipowaniu B5 i B6 a o B7 nie ma prawie nic :chytry:

Ale dziękuje jeszcze raz,bo dużo się dowiedziałem :polew:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:20_________________________________________________

Kolego a podpowiesz mi czy tam w Gdańsku dobrze czypują autka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...