Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spłoszona kuna leśna - AUDI A4 1.9TDI AVF [173km 380nM]


roman_tyk

Rekomendowane odpowiedzi

wyglad przemilcze :wink4: ale wykresik :good: Bardzo dobry :good:

Niech sluzy :thumbup:

tak jak mówiłem pasuje wcisnąć tam felgę lepszą, szczególnie dlatego że w tej mam duże dekielki, których nie zakładam bo i tak mi ukradną...

Lotka to też dobra sprawa pytanie, jaką kupić na allegro jest mnóstwo dziwnych wytworów niby najlepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235/45/17 i jest komfort super na zawiasie s-line, licznik przy tych prędkościach co podałeś nie zawyża mi, dopiero od 180 wzwyż o 10km/h zawyża

komfort powiadasz :polew: :polew: :polew:

gratuluje furacza :good: :good: :good:

Zaprawdę powiadam, że odczuwam komfort :wink4:.

Komfort jest pojęciem względnym tak jak czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję wsparcia, czy takie listwy będą wizualnie pasować do mojego auta:

listwy.jpg

Pochodzą z tej aukcji:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-na-drzwi-s4-s-line-i1417120449.html

I pytanie czy należy je pomalować w kolorze nadwozia, czy też mozna zostawić w stanie surowym jako czarne (o takie właśnie mi chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję wsparcia, czy takie listwy będą wizualnie pasować do mojego auta:

listwy.jpg

Pochodzą z tej aukcji:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-na-drzwi-s4-s-line-i1417120449.html

I pytanie czy należy je pomalować w kolorze nadwozia, czy też mozna zostawić w stanie surowym jako czarne (o takie właśnie mi chodzi).

przeciez to tandetny laminat :sick3:

NIE KUPUJ TEGO :wallbash:

TYLKO ORI za ktore dasz co najmniej 3 x tyle :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:02_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję wsparcia, czy takie listwy będą wizualnie pasować do mojego auta:

listwy.jpg

Pochodzą z tej aukcji:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-na-drzwi-s4-s-line-i1417120449.html

I pytanie czy należy je pomalować w kolorze nadwozia, czy też mozna zostawić w stanie surowym jako czarne (o takie właśnie mi chodzi).

przeciez to tandetny laminat :sick3:

NIE KUPUJ TEGO :wallbash:

TYLKO ORI za ktore dasz co najmniej 3 x tyle :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 20:02_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179265.0

tak wlasnie myslalem....ze to kompletna tandeta

a tak na szybko zrobilem symulacje jakby to wygladalo:

listwy_audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to znaczy tandeta ?? łuszczy się, odpada, na szybie wyświetla się napis uwaga tandeta ?? powoduje duże opory powietrza czy jak ?? Remik naświetl sprawę proszę

No właśnie co z tą tandetą?

Tandeta tandetą, ale większość listw oryginalnych ulega wybrzuszeniu bo mocowania i zaczepy rdzewieją już widziałem parę takich audi, u mnie na jednej powoli zaczyna się taki etap, ponoć to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laminat to piiiiiiiiiiii :wink4:

juz sie napisalem na ten temat wiele razy :decayed:

Nawet jak by to byl plastik ABS ktory zdecydowanie akceptuje :good:

to i tak listwy ORI sa o niebo lepsze :gwizdanie: jak bedziesz je trzymal w reku itp. to sie sam przekonasz :naughty: wyglad, jakosc, material no i mocowania :tongue4:

estetyka wykonczenia, trwalosc...

Jak masz ochote na te z allegro to twoja sprawa - twoje A4 :wink4:

tyle z mojej strony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem :> :polew: to kształt jest identyczny z ORI mocowania pasują idealnie (śrubki a nie jakiś klej) jeżeli kształt, (kąty,zaokrąglenia,zakończenia) są identyczne z ORI (bo przecież formę z czegoś gość zrobił..) to co można zarzucić w temacie estetyka wykończenia ?? :mysli: :mysli: :mysli::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie sezon się zaczął, fela już założona:)) foty na 1 stronie. Stare ori felgen sprzedane. Przyszedł czas na Uniroyal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17scie :no:

wzor ok. troche małe ale z drugiej strony jak wieksze i bez gleby to kiszka by była :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze na 17 będzie już twardo. A tu mile zaskoczenie, ciezko mi wykryc roznice w stosunku do 15/16 na nierownosciach, roznica znikoma, może powietrza mało lol :>. Opony kleją sie asfaltu dopiero na koleinach gorzej, ale to normalka.[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:49_________________________________________________Panowie czy przy takiej feldze warto montować jakiegoś eibacha -30 lub ori springi -20?? Mysle jak jej tu jeszcze dodać wyglądu[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:51_________________________________________________No i wreszcie skusiłem się na pomalowanie zacisków na czerwony. Zdjęcie na pierwszej stronie :) Efekt bomba.

No i 15kkm pękło w rok.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 14:16_________________________________________________Wymieniony został pasek wieloklinowy, rolka alternatora, termostat, czyszczenie EGR tez zafundowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj zawias s-line 1BV i będziesz zadowolony, zobacz sobie u mnie jak wygląda s-line na 17" i 19" :)

Co do komfortu to od 6 lat jeździłem na 17" począwszy od Golfa IV, Audi A6, Audi A4 i kolejnej A4 i stwierdzam, że 17" to najmniejsze koło jakie należy zakładać. Na 16" z garażu bym nie wyjechał :decayed:

Więc nie wiem co tam kolega daje za stwierdzenia, że na 17" nie ma komfortu

Teraz mam 19" i nie narzekam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, muszę się z Tobą zgodzić zmieniłem na 17 cali i nie ma tragedii, niewielka różnica, jedynie co opony szersze to bardziej wyją. Ogólnie jest OK>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycie opon to nie od szerokości zależy :wink4: jaka masz firmę opon??

Ja na 17" mam 235/45 firmy Falken i nic nie buczą bo to dobra firma gum a na 19" mam 235/35 firmy Sunny czyli firma posraj się a nie daj się i są głosniejsze od Falkenów ale dobrze sie na nich jeździ na mokrym i suchym a to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wycie jest zależne od szerokości, ale to nei znaczy że nie ma takich co są szerokie i nie wyją :)

Ja mam wzór V Uniroyal Rain sport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że szersza opona bedzie bardziej wyć niż węższa ale dobre firmy mają na to patenty i porównując oponę z górnej półki z oponą identycznych rozmiarów z dolnej półki będzie spora różnica i to nie tylko w wyciu jak i przyczepności, wytrzymałości itp itd :)

A wracając do samochodu to ładne autko z dobrym programem robionym przez tych samych majstrów co w moim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na mały modzik, kupiona okazyjnie kierownica 3 ramienna ze skóra pikowaną, foto na 1 stronie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...