Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?


notorious

Rekomendowane odpowiedzi

Powracając do twematu wtrsykiwaczy na forum lpg chwalą matrixy jako sprawdzone ale niestety ptrzeba je czyścić co 30kkm bo zasyfiają sie od mazutu. Podobno najlepszę sż kechiny ale ich cena jest zabójcza. Hana proponuję dobre parametry pracy ale cena też nie jest najniższa i rozmiar mają słuszny przez co trudne są w montażu. Matrixy maja jeszcze jedna wadę jak padnie jedna sekcja cewek to trzeba wymieniać całą reperaturkę cewek. Pozostałe wspomiane sa pojedyncze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego sołtys przekonały mnie valteki koszt naprawy bardzo mały

Jak moje wtryskiwacze były na gwarancji i miałem na zastępstwo valteki i powiem, że w moim silniku szare valdemary nie wyrabiały za bardzo a klepały pod maską zdrowo. Myślałem, że sie dotrą ale niestety klepały tak dokąd je zdałem.

Następne co założę to chyba będą hana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czerwone to takie same :mysli: a i wogóle nie klepią

Czerwone to najwolniejsze są i z tym co sie spotkałem to kazdy valtek wydobywa z siebie dzwięk okreslany mianem klepania - stukanie słyszalne szczególnie po otwarciu maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecam Magic Jety. Jeżdżę na takich i jestem zadowolony bo samochód w porównaniu do Valtek mniej spala i są mniej awaryjne. Poza tym nie słycha jak klekoczą

Ile kkm przejechałes na nich?

Zamontowane sa w pionie czy w poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...