Treść opublikowana przez pawlik1325
-
[B5 AFN] Lewa strona słabsza od prawej
kolego jeśli masz pękniętą sprężynę i wogóle zawieszenie zurzyte to też to zrób, chyba że ci na konforcie ie zależy :thumbdown:. Potem to się może okarze co z tymi hamulcami
-
[ALL B5] Drgania Przy Hamowaniu....
ja również stawiam na to, że to krzywe tarcze
-
[ALL B5] Drzwi kierowcy nie otwierają się od Zewnątrz
ja też tak raz miałerm i okazałosie że poprostu zamarzło mi tam ale odmrażacz zaradził ten problem ale moze tezbyc jak kolega.Pablo. pisze
-
[B5 AJM] Różnice maska przed i po lifcie
no i gitara
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widzę spocik się udał, szkoda że mnie nie mogło byc, na następnym napewno będę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dla mnie może byc. A jak reszta?????????? :gwizdanie:
-
[ALL] Maszyna do polerki
miałem kiedyś taką badziewną taniochę i :gwizdanie:, szkoda mówic, już bym wolał ręcznie to zrobic
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
ja usówałem masłem, schodzi elegancko
-
[B5 AFN] Brak regulacji świateł mijania
sprawdz czy do silniczków prąd dochodzi, jeśli dochodzi to silniczki regulacji trafiło, jesli nie dochodzi to szukaj problemu przy kablach,
-
[B5 ADP] Problem z dmuchawą Pomocy
jeśli by to było łożyska to by cały czas był go słychac, miałem kiedyś ten problem i to były szczotki[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________ ale jak już byś wymieniał szczotki to łożysko też radzę, zakup nowego to niski koszt, po co znów wyciągac silniczek wrazie co
-
[ALL B6] Wyładowuje się akumulator
też miałem kiedyś podobny problem ale w moim przypadku to była wina centralki zamka
-
[B5 ABC] Sterowanie centralnego zamka pilotem
ja kupiłem Magic Alarm, kosztował najmniej ale jest bardzo , nie tylko ja go przetestowałemdobry
-
[B5 ADR] Silnik 1.8 z 3 letnia instalacja LPG--warto?
to prawda jesli założy konkretny fachowiec i nide iminie niektórych elementów to instalacja będzie elegancko działac
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
ja po zamontowaniu pojeździłem dwa dni poto by się ułorzył, potem ściągnołem koło i dokręciłem
-
[ALL B5] Mycie silnika
koledzy ja pojechałem na myjnię i zrobili mi to za 15 zł, nie musiałem się chlapac i szukac środków do mycia, silniczek za taki niski koszt wygląda jak ta lala, więc czy warto sie trudzic
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to był by dobry pomysł jak by tak zrobic wspólny spot, co dwie ekipy to nie jedna
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mało ale prężnie, może nasze dzieci jak dorosną to będzie parkingu brakowac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja zgłaszam swoja obecnośc
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
ja osobiscie polecam Magic Jety. Jeżdżę na takich i jestem zadowolony bo samochód w porównaniu do Valtek mniej spala i są mniej awaryjne. Poza tym nie słycha jak klekoczą
-
[ALL B5] Instalacja STAG300 czy SGI ??
też mam takie audi jak twoje i mam stag 300 i uważam że jest to zaje...sta instalacja
-
KME Stan lpg w zbiorniku? dobrze pokazuje?
kolego jesli sprawdziłeś że źle masz ustawiony wskaźnik poziomu gazu w butli to jedź i ustaw to, ja jak montowałem to mi gożc powiedeział że może się tak stac że na rezerwie mogę zrobi 250 km a nawet 20km to wszystko zależy od ustawień. Więc jeśli zauważyłes że źle ci wskazują kontrolki to jedź i niech ci to ustawi
-
[B5 ADP] Szarpanie przy ruszaniu i lekkim wciśnięciu pedału gazu
no niewiem czy to0 poduszka, ja bym obstawiał przepływomierz, mój szwagier miał ostatnio ten problem
-
[B5 ADP] Problem z zaworami
a może pierwsZe wymień olej , moze pomoże
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
się wyklepie i będziesz zadowolony napewno się opłaciło
-
[B5 ADP] Chlapacze A4 97
http://moto.allegro.pl/item1147210726_audi_a4_avant_1996_1_8_chlapacze_przednie.html