Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawlik1325

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawlik1325

  1. kolego jeśli masz pękniętą sprężynę i wogóle zawieszenie zurzyte to też to zrób, chyba że ci na konforcie ie zależy :thumbdown:. Potem to się może okarze co z tymi hamulcami
  2. ja również stawiam na to, że to krzywe tarcze
  3. ja też tak raz miałerm i okazałosie że poprostu zamarzło mi tam ale odmrażacz zaradził ten problem ale moze tezbyc jak kolega.Pablo. pisze
  4. widzę spocik się udał, szkoda że mnie nie mogło byc, na następnym napewno będę
  5. Dla mnie może byc. A jak reszta?????????? :gwizdanie:
  6. miałem kiedyś taką badziewną taniochę i :gwizdanie:, szkoda mówic, już bym wolał ręcznie to zrobic
  7. ja usówałem masłem, schodzi elegancko
  8. sprawdz czy do silniczków prąd dochodzi, jeśli dochodzi to silniczki regulacji trafiło, jesli nie dochodzi to szukaj problemu przy kablach,
  9. jeśli by to było łożyska to by cały czas był go słychac, miałem kiedyś ten problem i to były szczotki[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 21:01_________________________________________________ ale jak już byś wymieniał szczotki to łożysko też radzę, zakup nowego to niski koszt, po co znów wyciągac silniczek wrazie co
  10. też miałem kiedyś podobny problem ale w moim przypadku to była wina centralki zamka
  11. ja kupiłem Magic Alarm, kosztował najmniej ale jest bardzo , nie tylko ja go przetestowałemdobry
  12. to prawda jesli założy konkretny fachowiec i nide iminie niektórych elementów to instalacja będzie elegancko działac
  13. ja po zamontowaniu pojeździłem dwa dni poto by się ułorzył, potem ściągnołem koło i dokręciłem
  14. koledzy ja pojechałem na myjnię i zrobili mi to za 15 zł, nie musiałem się chlapac i szukac środków do mycia, silniczek za taki niski koszt wygląda jak ta lala, więc czy warto sie trudzic
  15. to był by dobry pomysł jak by tak zrobic wspólny spot, co dwie ekipy to nie jedna
  16. mało ale prężnie, może nasze dzieci jak dorosną to będzie parkingu brakowac
  17. ja osobiscie polecam Magic Jety. Jeżdżę na takich i jestem zadowolony bo samochód w porównaniu do Valtek mniej spala i są mniej awaryjne. Poza tym nie słycha jak klekoczą
  18. też mam takie audi jak twoje i mam stag 300 i uważam że jest to zaje...sta instalacja
  19. kolego jesli sprawdziłeś że źle masz ustawiony wskaźnik poziomu gazu w butli to jedź i ustaw to, ja jak montowałem to mi gożc powiedeział że może się tak stac że na rezerwie mogę zrobi 250 km a nawet 20km to wszystko zależy od ustawień. Więc jeśli zauważyłes że źle ci wskazują kontrolki to jedź i niech ci to ustawi
  20. no niewiem czy to0 poduszka, ja bym obstawiał przepływomierz, mój szwagier miał ostatnio ten problem
  21. a może pierwsZe wymień olej , moze pomoże
  22. się wyklepie i będziesz zadowolony napewno się opłaciło
  23. http://moto.allegro.pl/item1147210726_audi_a4_avant_1996_1_8_chlapacze_przednie.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.