Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy może być zły rozmiar i co kupić?


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam do was takie pytanie nie znam sie za bardzo na kolach obecnie mam opony 205/60/15 na alufelgach i ostatnio sprawdzalem i sa zle wytarte i musze kupic nowe ,

i tu pytanie czy ten rozmiar jest dobry na moja felge czy istnieje mozliwosc zalozenia jakiegos innego rozmiaru na felge bo nie wiem czy poprzedni wlasciciel dobrze dobral rozmiar , nie zauwazylem oznaczen na feldze i jak juz brac oponki nowe ok 250 zl za szt to jakiej firmy polecacie musze zmienic jak najszybciej bo strasznie wyja i sa lekkie bicia na kierownicy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dobry rozmiar przy szerszych pogarsza się komfort jazdy np w koleinach no i cena tych opon zdecydowanie lepsza niż szerszych polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa alusy ale raczej nie oryginalne bo maja pierscienie centrujace plastikowe przesylam zdjecie nie wiem czy w czyms pomoze , bardziej chodzilo mi o pytanie czy na takiego alusa moze isc inna opona np. 195/65/15? zamiast tych co mam do tej pory 205/60/15

a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa alusy ale raczej nie oryginalne bo maja pierscienie centrujace plastikowe przesylam zdjecie nie wiem czy w czyms pomoze , bardziej chodzilo mi o pytanie czy na takiego alusa moze isc inna opona np. 195/65/15? zamiast tych co mam do tej pory 205/60/15

a.jpg

np. 195/65/15 może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa alusy ale raczej nie oryginalne bo maja pierscienie centrujace plastikowe przesylam zdjecie nie wiem czy w czyms pomoze , bardziej chodzilo mi o pytanie czy na takiego alusa moze isc inna opona np. 195/65/15? zamiast tych co mam do tej pory 205/60/15

a.jpg

np. 195/65/15 może

oczywiscie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie załuż i się dowiesz jak każdą dziurę będziesz pokonywał z prędkością 5 km/h :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jeżdze na seryjnych alu 15" opona 195/65, szału może nie ma ale za to komfort jest taki sam jak na 16", a cena mniejsza i kochane aluminiowe zawieszenie nie dostaje po d...ie

Według mnie powinienes podniesc profil opony z 60 do 65 i tak na standardzie śmigasz, a te pare mm nizej robi różnice na naszych drogach

Co do oponek to 195/65/15

DUNLOP SP SPORT 01 91H

Uniroyal RainExpert 91H

NOKIAN

to są opony do 180-230 i są rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jeżdze na seryjnych alu 15" opona 195/65, szału może nie ma ale za to komfort jest taki sam jak na 16", a cena mniejsza i kochane aluminiowe zawieszenie nie dostaje po d...ie

Według mnie powinienes podniesc profil opony z 60 do 65 i tak na standardzie śmigasz, a te pare mm nizej robi różnice na naszych drogach

Co do oponek to 195/65/15

DUNLOP SP SPORT 01 91H

Uniroyal RainExpert 91H zgadzam się z kolegą w pełni :good:

NOKIAN

to są opony do 180-230 i są rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...