Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Odgłos cykania w prawym, przednim kole


witman1

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas manewru skrętu (tylko w lewo) słyszę cykanie (odgłos podobny do klucza "grzechotki") w prawym kole. Nierówności terenu nie mają nic do rzeczy. Tak dzieję się nawet na wylewce samopoziomującej, na parkingach w Hiper-marketach. Dodam, że ten odgłos jest wogóle nie słyszalny podczas jazdy na wprost i przy skręcie w prawo.

Natomiast nawet minimalny skręt w lewo wyzwala ten dziwny odgłos cykania.

Czy ktaś wypowie sie w tym temacie? PROSZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz tam świerszcza :polew: A na poważnie to pewnie przegub .Podnieś auto na lewarku z obu stron i słuchaj,i skręcaj kołami i kręć.Jak będzie to samo to pewnie przegub lub łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłucham Waszej podpowiedzi. Dzisiaj akurat jadę na Opolską 161a we Wrocku poprawić klimę (prawdopodobnie czynnik wziął i zszedł), a przy okazji robią tam przeguby, osie, półosie. Może macie rację - odpowiem po powrocie. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam taki problem. jade na wprost jest ok skrecam w lewo jest ok, skrece kolami o 1* w prawo jest takie tykanie jakbym najechal na autostraadzie na ten nadlany pas na poboczu. tez sie zastanawiam czy to przegub czy moze lozysko, daj znac co wskórałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem dopiero jutro wieczorem, bo moja dzisiejsza wizyta w warsztacie przeniosła się na jutro. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 13:49_________________________________________________Niestety lub stety, to nie przegub. Chyba sam zajrzę do tego koła, bo wydaje się to być jakaś pierdoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...