Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pikanie przy 130km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

mój brat kupił Audi A4 2002 rok. Przyprowadził ją z Holandii i jak jechał to własnie przy 130km/h zaczyna coś pikać. Mówi że to jest taki sam dzwięk jak otworzy drzwi na zapalonych światłach :confused4:

może ktoś spotakł się z takim przypadkiem :)

a może to po prostu ktoś sobie założyl takie coś wcześniej jako ogranicznik???

pozdrawiam

Opublikowano

Ogranicznik prędkości, wyskakuje jeszcze komunikat na kompie?

Opublikowano

i to w dodatku chyba ten z "2" który ustawia się na postoju...

Opublikowano

haha.. ogranicznik - taka ikonka w koleczku zapewne. Mialem to samo (i tez poczatkowo nie wiedzialem co to jest) jak kupilem bryke i wracalem do Polski...

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy komunikat na kompie wyskakuje ale wiem że on coś ustawiał w kompie i i mówi że to wyłączył ale to dalej pikało :blink:

a może wiecie jak to wyłączyć jesli tak to napiszcie jak to dokładnie zrobić ;)

pozdro :a4fan:

Opublikowano

U mnie też pika ogranicznik (pojawia się ikonka km/h) przy około 220 km/h

Opublikowano
  • Autor

Przy 220km/h to nie jest tak bardzo denerwujące chyba że jeździsz tyle na co dzień ;)

bo przy 130km/h to jest bardzo denerwujące :kwasny:

a może wiesz jak to wyłączyć :th: ???

Opublikowano

Powiem Ci szczerze że widziałem gdzieś to na forum, coś tam sie naciskało przy zadanej prędkości aby na nią ustawić ale niestety nie moge tego znaleźć.... jak sam zauważyłeś przy 220 km/h nie jest to szczególnie denerwujące...

Opublikowano

flaku4

a może wiesz jak to wyłączyć

już nie pamiętam dokładnie ale na wyłączonym zapłonie trzeba długo przytrzymać górny lub dolny selektor na manetce od sterowania fisem...

Opublikowano

Przy 220km/h to nie jest tak bardzo denerwujące chyba że jeździsz tyle na co dzień ;)

bo przy 130km/h to jest bardzo denerwujące :kwasny:

a może wiesz jak to wyłączyć :th: ???

w czasie jazdy przytrzymujesz ten przycisk po lewej stronie tak aby to kółeczko było przekreślone

Opublikowano

wosiek1

w czasie jazdy przytrzymujesz ten przycisk po lewej stronie tak aby to kółeczko było przekreślone

ale to jest 1. ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości a tu jest chyba problem z 2. ...

Opublikowano

M@rcus

W B6 chyba jest tak samo mysli

potwierdzam...

Opublikowano
  • Autor

tam jest tak że po przekroczeniu 130km/h pika cały czas aż do momentu że wskazówka zejdzie poniżej 130km/h :blink:

ale dzięki za info :thumbup: już przynajmniej będzie wiedział gdzie szukać

pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.