Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Ile głośników standardowo?


snajper007

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. U mnie nie ma głośników w tylnych drzwiach i także brak przewodów przy wtyczce do radia. Czy to możliwe że tak było od nowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najuboższe wersje miały tylko 4 głośniki (po 2 w przednich drzwiach) - pasywne, zasilane z radia.

Klasę wyżej masz Audi Sound System - 10 głośników, przednie drzwi i głośnik centralny w desce rozdzielczej paswyne (zasilane z radia), głośniki w tylnych drzwiach oraz woofer aktywne (podpięte do osobnego wzmacniacza). Łączna moc zestawu 150W

Najlepszy seryjny system audio montowany w nadwoziu B6 i B7 to Bose Surround System - także 10 głośników z tym że wszystkie aktywne (zasilane ze wzmacniacza). Łączna moc zestawu 215W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najuboższe wersje miały tylko 4 głośniki (po 2 w przednich drzwiach) - pasywne, zasilane z radia.

Klasę wyżej masz Audi Sound System - 10 głośników, przednie drzwi i głośnik centralny w desce rozdzielczej paswyne (zasilane z radia), głośniki w tylnych drzwiach oraz woofer aktywne (podpięte do osobnego wzmacniacza). Łączna moc zestawu 150W

Najlepszy seryjny system audio montowany w nadwoziu B6 i B7 to Bose Surround System - także 10 głośników z tym że wszystkie aktywne (zasilane ze wzmacniacza). Łączna moc zestawu 215W.

Czyli prawdopodobnie moje 8 głośników w drzwiach wpięte bez wzmaka pod nieori radio to napewno dorabiane? Właśnie dorwałem concerta i czeka mnie trochę przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - wyciągasz czujnik nasłonecznienia (osłona a potem 1 śruba) i masz dostęp do śruby mocującej kratkę. Jak ją zdemontujesz - uzyskasz dostęp do kolejnych dwóch śrub mocujących głośnik centralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za poruszenie tematu z przed wieków, ale nie chciałem zaśmiecać forum i chciałem się o coś was zapytać, a więc proszę o wyrozumiałość i pytanie brzmi:

Panowie czy jest to możliwe że u mnie są tylko 2 głośniki, a z tyłu po zdjęciu boczka dziury na głośniki są zaślepione oryginalną pianką wygłuszająca i czy jest opcja abym dokupił takie oryginalne głośniki i wpiął się w tą kostkę w drzwiach czy muszę przeciągać kable i czy może ktoś przed sprzedażną zabrał sobie te z tylnych drzwi?? Kolega P.S Bart-S napisał że najuboższe wersje miały 4 i to mi daje do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miały 4 głośniki tyle że miałeś jeden średnio tonowy na dole i wysoko tonowy prawie przy szybie w drzwiach. możliwe że tak jest że jest tam u ciebie pianka. musisz sprawdzić czy masz tam taką kostke i czy masz kostke przy radiu gdzie są piny na reszte glośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...