Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lewe lusterko '97 - czy w Passat'cie są takie same?


szyMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Już mnie złość bierze z szukaniem kompletnego lewego lusterka :( Co rusz to słyszę "po lift'cie".

Czy lusterko lewe od Passata będzie do mnie pasowało? Wizualnie wygląda identycznie tylko kwestia wtyczki i mocowania :/

1151965220.jpg

EDIT: np. takie: LUSTERKO VW PASSAT B5 95-97 ELEKTRYCZNE LEWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andy_sky przepraszam Cię, ale Twoje wypowiedzi po pierwsze do niczego nie prowadzą a po drugie często mijają się z prawdą. Patrz na przykład wątek o problemie z amortyzatorami i wiele innych, na które trafiłem czytając forum. Dlatego Ciebie chciałbym prosić o niezabieranie głosu. Licznik wypowiedzi nabijaj sobie w Hyde Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyMarek podeślij linka do aukcji z tym lusterkiem które wkleiłeś jako drugie, wydaje mi się, że to jest lusterko przedliftowe więc będzie do Ciebie pasowało, ale podeślij linka - chcę zobaczyć to lusterko z innej perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie zdaje że poliftowe podejdzie do Ciebie bez problemu, wkońcu nie zmieniły sie drzwi pomiedzy liftami jedyne co poliftowe jest ładniejsze, ale nie wpadnij na pomysł składania z 2 jednego bo to Ci nie wyjdzie, przerabiałem temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________http://allegro.pl/item1099259759_lusterko_lewe_obudowa_lusterka_lewego_audi_a4_b5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie zdaje że poliftowe podejdzie do Ciebie bez problemu, wkońcu nie zmieniły sie drzwi pomiedzy liftami jedyne co poliftowe jest ładniejsze, ale nie wpadnij na pomysł składania z 2 jednego bo to Ci nie wyjdzie, przerabiałem temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________http://allegro.pl/item1099259759_lusterko_lewe_obudowa_lusterka_lewego_audi_a4_b5.html

no właśnie jedynie co mnie zastanawiało to trójkąt...czy jest taki sam w po i przed liftem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie zdaje że poliftowe podejdzie do Ciebie bez problemu, wkońcu nie zmieniły sie drzwi pomiedzy liftami jedyne co poliftowe jest ładniejsze, ale nie wpadnij na pomysł składania z 2 jednego bo to Ci nie wyjdzie, przerabiałem temat :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 21:56_________________________________________________http://allegro.pl/item1099259759_lusterko_lewe_obudowa_lusterka_lewego_audi_a4_b5.html

no właśnie jedynie co mnie zastanawiało to trójkąt...czy jest taki sam w po i przed liftem :mysli:

nie jest, osadzenie lusterka na nim jest inne, trzyma sie na bolcu który w polifcie jest dłuższy, nie sposób tego złaczyć, obudowa ma inaczej wyprofilowana linie, wszelkie otwory w niej też sie nie zgadzają, jak i czarny dolny plastik lusterka w przedlifcie jest inny i nie kryje w obudowie poliftowej całej szpary, kiedys gdzie na temat lusterek wypowiadałem sie ze zdjeciami porównujacymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...