Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Sygnalizacja otwartych drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam zalozylem fis wszystko dziala ale chcialbym miec sygnalizacje otwartych dzwi . do fisa mam czerwona wtyczke

i nie mam pojecia ktory pin i gdzie go podłaczyc???

napewno juz ktos to przerabial ,ale jak????

Opublikowano

Info o otwartych drzwiach tylko w zegarach po II lifcie, czyli z białym podświetleniem.

Jeśli masz takie zegary to tutaj info, które znalazłem kiedyś na forum:

Jeżeli znajdziesz na słupkach odpowiednie kable od krańcówek to podciągasz do nich przewody od licznika. Jeżeli masz problem ze znalezieniem właściwego przewodu, to ciągniesz kable prawie aż do krańcówek (oprócz drzwi kierowcy).

Przed krańcówką (nie ma znaczenia w jakiej odległości) przecinasz kabel, wstawiasz diodę prostowniczą, za diodą lutujesz kabel, który właśnie doprowadziłeś oraz kabel który właśnie przeciąłeś.

Przy liczniku podpinasz się pod odpowiedni pin i już wszystko działa

(złącze wielostykowe szare 32-pin)

8 - Czujnik stykowy drzwi po stronie pasażera

9 - Czujnik stykowy drzwi po stronie prawej z tyłu

10 - Czujnik stykowy drzwi po stronie lewej z tyłu

Opublikowano
  • Autor

dzieki

Opublikowano

witam czyli jak mam fabrycznego FISa od 1997 roku to nie bede miał sygnalizacji otwartych drzwi ?

Opublikowano

witam czyli jak mam fabrycznego FISa od 1997 roku to nie bede miał sygnalizacji otwartych drzwi ?

Nie, bo licznik nie ma tej "opcji".

Opublikowano

dzieki juz wszystko wiem

Opublikowano

Witam dołączę się do tematu a jak ja mam z 99roku B5 , po 2 lifcie tylne lampy, ksenony z przodu ze spryskiwaczami nowszy panel klimy .10poduszek , pełny fis i inne takie ,ale zegary podświetlane na czerwono to jest to w koncu po drugim czy po pierwszym bo wyczytałem tu na forum od nośnie sygnalizowania otwartych drzwi na fisie wyszło że nie które czerwone tak mają po prostu :mysli:

Opublikowano

Witam dołączę się do tematu a jak ja mam z 99roku B5 , po 2 lifcie tylne lampy, ksenony z przodu ze spryskiwaczami nowszy panel klimy .10poduszek , pełny fis i inne takie ,ale zegary podświetlane na czerwono to jest to w koncu po drugim czy po pierwszym bo wyczytałem tu na forum od nośnie sygnalizowania otwartych drzwi na fisie wyszło że nie które czerwone tak mają po prostu :mysli:

Sorry za odskocznie od tematu ale aby napewno masz 10 poduszek w B5? :cool1:

Opublikowano

Witam dołączę się do tematu a jak ja mam z 99roku B5 , po 2 lifcie tylne lampy, ksenony z przodu ze spryskiwaczami nowszy panel klimy .10poduszek , pełny fis i inne takie ,ale zegary podświetlane na czerwono to jest to w koncu po drugim czy po pierwszym bo wyczytałem tu na forum od nośnie sygnalizowania otwartych drzwi na fisie wyszło że nie które czerwone tak mają po prostu :mysli:

Sorry za odskocznie od tematu ale aby napewno masz 10 poduszek w B5? :cool1:

Kurtynę podzielił na 6 :kox:

Opublikowano
:kox: ale co z tym moim poliftem ?
Opublikowano

wydaje mi się że masz przerobionego na polifta pokaż zdjęcia :gwizdanie:

Opublikowano

wydaje mi się że masz przerobionego na polifta pokaż zdjęcia :gwizdanie:

a24e082d1815b80am.jpg60dfdafe2b3e12b0m.jpge1fb1805b59b9549m.jpg0b07f26a1f0fd111m.jpg8c844f54590887cdm.jpg22ec6f9d213e508fm.jpg

Więcej fotek na fotosiku tym co i te fotki

Opublikowano

no raczej poliftowa,a może zegary były mienione :(

Opublikowano

Napisal 99rok... wszystko jest ok, auto po drugim lifcie, model 99 czyli zegarki czerwone bez sygnalizacji otwartych drzwi. Model 2000 posiada biale zegarki i sygnalizacje otwartych drzwi.

Opublikowano

to w 99 nie było białych czy tylko w niektórych wersjach a może to od miesiąca produkcji zależy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.