Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z domykaniem tylnej klapy avant


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

co chwile zapala mi sie na FIS-ie ze mam tylna klape otwartą pomimo iz jest zamknięta, rysunek samochodu z mrugającą na czerwono tylna klapą, jak wysiąde i docisne to przez chwile jest ok, po chwili jazdy znowu zaczyna mrugać tylna klapa i zapala sie światełko nad bagaznikiem, co mogło sie poluzować i jak to naprawić.musi coś nie stykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chwile zapala mi sie na FIS-ie ze mam tylna klape otwartą pomimo iz jest zamknięta, rysunek samochodu z mrugającą na czerwono tylna klapą, jak wysiąde i docisne to przez chwile jest ok, po chwili jazdy znowu zaczyna mrugać tylna klapa i zapala sie światełko nad bagaznikiem, co mogło sie poluzować i jak to naprawić.musi coś nie stykać.

Witam

mam to samo jak rozwiązałeś problem , muszę właśnie iść na dół i wyłączyć lampkę bo się świeci w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy zamek(rygiel) klapy z czujnikiem - to jest zespolone, nie żaden siłownik, koszt w ASO 150 zł i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy zamek(rygiel) klapy z czujnikiem - to jest zespolone, nie żaden siłownik, koszt w ASO 150 zł i po problemie.

A może znasz nr części i wiesz jak się dobrać \

dzięki za info[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:18_________________________________________________czy to może to 4B9827505N

http://allegro.pl/audi-a4-8k9-zamek-maski-tyl-nr-2602-i1411746747.html#gallery warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...