Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym zaprezentować swój nabytek. Jest to Audi A4 w wersji amerykańskiej z silnikiem 2.8 quattro o mocy 193KM z manualną skrzynią biegów.

Auto z 1999r (wersja poliftowa).

wyposażenie:

ABS

klimatronik

poduszki x4

wspomaganie

alufelgi 18' Avus III

gwintowane zawieszenie marki Bilstein model B16

chrom pakiet

light pakiet

dekory - drewno

skórzana tapicerka od S4

elektrycznie regulowane fotele we wszystkich płaszczyznach

zmieniarka w bagażniku na 6xCD

nagłośnienie BOSE

kierownica od S4

elektryczne szyby x4

elektryczne lusterka

elektryczny szyberdach

pełen FIS

komputer pokładowy

otwieranie i zamykanie szyb z pilota

roleta tylnej szyby

tempomat

instalacja gazowa stag300 (butla 80L)

tylny zderzak od S4 polift

jak coś sobie przypomne to napisze :wink4:

w planach:

- licznik od S4

- zderzak przód od S4

- grill od S4 lub RS4

- zmiana 1DIN na 2DIN plus jakaś Navi

- lekka ściema szyb

- obszycie kierownicy w pikowaną skórę

- doprowadzenie fotela kierowcy do życia :tongue4:

- HID-y

- polerka całego auta

ciekawe co z tym planów uda się zrealizować w tym roku

niżej kilka zdjęć

mF7_9.jpg

mFaui.jpg

gMe5S.jpg

8bcgi.jpg

KIi5S.jpg

mFhYJ.jpg

mFmY0.jpg

mFrXi.jpg

mFurr.jpg

Opublikowano

kurde zdrowa sztuka....

silnik i napęd super :good:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 21:59_________________________________________________no i gleba :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:00_________________________________________________i do Battalionu b5 przystąp :kox:

Opublikowano

silnik i napęd :kox:

fajny sedan :good:

Opublikowano

kurde zdrowa sztuka....

silnik i napęd super :good:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 21:59_________________________________________________no i gleba :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:00_________________________________________________i do Battalionu b5 przystąp :kox:

Dim.. pokaz swoja to moze tez w battalionie wyladujesz:d

bebeto.. Audika ładna.. dosc długo na allegro wisiała:) powodzenia w uzytkowaniu;)

Opublikowano
  • Autor

kurde zdrowa sztuka....

silnik i napęd super :good:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 21:59_________________________________________________no i gleba :kox:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:00_________________________________________________i do Battalionu b5 przystąp :kox:

Dim.. pokaz swoja to moze tez w battalionie wyladujesz:d

bebeto.. Audika ładna.. dosc długo na allegro wisiała:) powodzenia w uzytkowaniu;)

wisiała ale warta była zakupu :)

tzn jestem zadowolony i oby się nic nie zmieniło :)

Twoja topor też jest ładna :>

Opublikowano

do wypasu dopisz jeszce zegary od S4... jezeli dobrze pamietam z aukcji i tylny zderzak s4-polift :)

Opublikowano

ładny wypas wnętrza :good:

Opublikowano

całkiem ogarniająca :naughty:

szkoda że nie 2,7bit

Opublikowano

tak.. ale koło paskudne.. ;(

:tongue4::kox:

Opublikowano
  • Autor

do wypasu dopisz jeszce zegary od S4... jezeli dobrze pamietam z aukcji i tylny zderzak s4-polift :)

zderzak się zgadzam zegary niestety bym musiał kupić ponieważ mam zwykłe jeszcze w dodatku mam mile i km na zegarze

Opublikowano

jakis czas temu na aukcji byly jescze zegary eskowe...

Opublikowano
  • Autor

całkiem ogarniająca :naughty:

szkoda że nie 2,7bit

cóż nie można mieć wszystkiego ale 2,7biturbo może w przyszłości :)

na chwilę obecną muszę się tą nacieszyć :D[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:40_________________________________________________

jakis czas temu na aukcji byly jescze zegary eskowe...

możliwe że były nie wiem ale przydały by się eskowe :D

całkiem możliwe że będzie to pierwszy zakup :)

Opublikowano

ile pali? z 16 LPG??

Opublikowano
  • Autor

ile pali? z 16 LPG??

trasa 11L tak pokazywał komputer :)

miasto niby 13L

wczoraj zalałem do pełna i sprawdzę ile myli się komputer jeśli chodzi o spalanie :)

Opublikowano

sliczna Audina :good:

Opublikowano

Zdrowa i wypasiona sztuka :good:

Ładnie sie prezentuje :good:

Oby służyła :good:

Opublikowano

dzis kolego stalem za toba na swiatlach bardzo ladna

Opublikowano
  • Autor

dzis kolego stalem za toba na swiatlach bardzo ladna

witam

koło magistratu jak się nie mylę

rzuciła mi się w oczy Twoja Audica :>

jeździsz na jakieś spoty lub zloty?

mam zaproszenie do torunia prawdopodobnie za tydzień więc możemy się bujnąć

Opublikowano

niestety ale nie narazie nie mam czasu

Opublikowano

bebeto w sprawie battalionu , uderz do mnie na pw :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.