Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 2.5 TDI V6 150ps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

obok tempomatu mam napisane EIN i na to mam ustawione a obok jest AUS i moge przełączyć, wydawało mi się że to może być jakieś inne przełożenie

Opublikowano

to jest włączanie i wyłączanie tempomatu :kox:

Opublikowano
  • Autor

właczam tempomat przesuwając w lewo i zaraz wraca znów na EIN, a AUS od czego jest?

Opublikowano

Całkowite odłączenie tempomatu

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki:D

Opublikowano

ładnie sie to cudeńko prezentuje ale całość psuje zestaw motor+skrzynia

bezawaryjnosci i szerokości

Opublikowano

Wam jeszcze nie zbrzydło to ciągle robienie z silnika 2.5 jakiejś totalnej kupy ?? Bo mnie już niektórych żal ani 1 pozytywa tylko że do d*py .... :thumbdown:

Opublikowano

jak to nie, ogólnie wszyscy mówią że auto jako autko fajne :)

Opublikowano
  • Autor

najlepiej się wady wypisuje:P nic się nie dzieje na razie niepokojącego u mnie i jestem zadowolony z mocy która się niekiedy przydaje

Opublikowano

ale zawsze trzeba kilka rzeczy sprawdzić w 2.5 TDI

podstawa to zrobić logi

sprawdzić dawkę pompy na jałowym

sprawdzić wałki i rozrząd

Ja też poza awarią pompy oleju w a4 i pompy wtryskowej w a6 złego słowa na 2.5TDI nie powiem

:bag:

Opublikowano

ale zawsze trzeba kilka rzeczy sprawdzić w 2.5 TDI

podstawa to zrobić logi

sprawdzić dawkę pompy na jałowym

sprawdzić wałki i rozrząd

Ja też poza awarią pompy oleju w a4 i pompy wtryskowej w a6 złego słowa na 2.5TDI nie powiem

:bag:

Po twoich postach narzekań na te 2.5 myślałem że cos jeszcze Ci padło ale jeśli tylko to to luzik.. Eksploatacyjne rzeczy ;D

Opublikowano

bo kurcze tak jak pisałem :decayed:

nie róbmy koledze OT

Opublikowano
  • Autor

na pewno trzeba dbać o samochód a będzie jeździł

Opublikowano

on sam nie wie co mu padło, raz zmienia silnik i klnie na niego w co 2 temacie a za chwile go chwali :decayed:

na forum już znany :gwizdanie:

Opublikowano

No ale kolega sie nie pochwalił jakie mody planuje w aucie. :naughty:

Opublikowano

on sam nie wie co mu padło, raz zmienia silnik i klnie na niego w co 2 temacie a za chwile go chwali :decayed:

na forum już znany :gwizdanie:

???

Co to wnosi do tematu? Nic...

Opublikowano
  • Autor

chciałbym końcówki tłumika by wychodziły na wprost a nie tak w dół, mialem kiedyś audi starsze i dużo lepiej wyglądało z prosta koncówką tłumika

Opublikowano

to odcinaj i wspawaj proste :hi:

Opublikowano

to odcinaj i wspawaj proste :hi:

:polew:

Dajcie mu spokój :P kuźwa, przyszedł się pochwalić samochodem a wy mu jazde robicie :D.

Niech se ma 2,5tdi i niech mu lata, fakt faktem to jest mało prawdopodobne bo masa ludzi skarży się na ten silnik, ale może w tym przypadku będzie dobrze :>.

Aju - :bicz3: :D

Opublikowano

no przecież mu dobrze poradziłem żeby odciął te wygięte i wspawał proste... ja obecnie jak się zmobilizuje to odcinam swoje i wspawuję z A6C5 takie szersze inaczej wygięte w dół

końcówki tłumika by wychodziły na wprost

dodam że pewnie będziesz miał co pewien czas przy takich końcówkach trochę okopcony zderzak a że masz jasny kolor to będzie to mocniej widać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.