Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak włączyc komunikaty FIS?


mb83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem forum ale nie widzę info na ten temat. Mam pełen fis, kolorowy ale gdy zapal sie np kontrolka klocków lub inne ostrzeżenie nie pojawiają mi się żadne komunikaty a wiem, że jest taka opcja. Nie znam wszystkich symboli i musze lecieć do instrukcji. Wie ktoś może czy da się vagiem włączyć te komunikaty? Jeśli to nie ten dział to proszę admina o przeniesienie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzeżenia o klockach nie da się wyłączyć VAGiem

trzeba zewrzeć piny w kostce od czujników i problem zniknie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapali ci się np. przepalona żarówka wciskasz check i masz opis problemu (np. prawa zarówka stopu) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wciskam check to włącza mi się samodiagnostyka i wywala ok. Chciałbym wiedzieć którą mam żarówkę przepaloną ale nie wiem gdzie te komunikaty są. W instrukcji jest napisane, że są liczniki z komunikatami i bez... albo ja cos źle zrozumiałem.[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:03_________________________________________________

trzeba zewrzeć piny w kostce od czujników i problem zniknie :wink4:

Kolego ale ja chcę WŁĄCZYĆ komunikaty żeby wiedzieć o co dokładnie chodzi :rolleyes: nie zrozumieliśmy się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wciskam check to włącza mi się samodiagnostyka i wywala ok...

Ale wciśnij check jak będzie się cuś paliło na żółto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak własnie robię i niestety lipton... samodiagnostyka i koniec. Juz nie rozumiem na czym nawet ta samodiagnostyka polega. W tej chwili mam symbol klocków do wymiany, za mało oleju, paliwo sie kończy i brak płynu do spryskiwaczy... wciskam check i co? I wszystko ok. Żadnych komunikatów, autko twierdzi, że nic mu nie jest. [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 16:13_________________________________________________Wie ktoś może o co chodzi z tymi komunikatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...