Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt


bartoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam oklejone dekory od 3lat i chyba słabo miałem odtluszczone bo zeszłego lata folia zaczęła się cofać na zaokragleniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słabo wygrzałeś albo folia była kiepskiej jakości. Przy oklejaniu warto zaciągnąć folię do środka a nie kończyć na rantach, zawsze tak robię jeśli jest taka możliwość.

Myślę że za mało grzalem bo robiłem to pierwszy raz bo sama folia została kupiona w firmie która okleja samochody itp. na codzień ;) a folia jest naciagnieta do środka. Jak sprawdzalem czy folia się lepi tam gdzie się cofnęła to już tam kleju nie ma a 3M daje długa gwarancję niby. Podczas upałów zaczęła mi się cofać ta folia. Jak się wkurze to zerwe ją i machne plastidipem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może słabo wygrzałeś albo folia była kiepskiej jakości. Przy oklejaniu warto zaciągnąć folię do środka a nie kończyć na rantach, zawsze tak robię jeśli jest taka możliwość.

Myślę że za mało grzalem bo robiłem to pierwszy raz bo sama folia została kupiona w firmie która okleja samochody itp. na codzień ;) a folia jest naciagnieta do środka. Jak sprawdzalem czy folia się lepi tam gdzie się cofnęła to już tam kleju nie ma a 3M daje długa gwarancję niby. Podczas upałów zaczęła mi się cofać ta folia. Jak się wkurze to zerwe ją i machne plastidipem :decayed:

Nie wiem jakim cudem Ci to odeszło , przecież skoro masz zaciągnięte do środka i jeszcze dekor jest dociśnięty do deski to nie ma prawa to odejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oklejone dekory od 3lat i chyba słabo miałem odtluszczone bo zeszłego lata folia zaczęła się cofać na zaokragleniach

Niestety to samo u mnie, przyznam że oszczędziłem na folii i nie kupiłem markowej. I właśnie się zemsciło.

Nie wiem jakim cudem Ci to odeszło , przecież skoro masz zaciągnięte do środka i jeszcze dekor jest dociśnięty do deski to nie ma prawa to odejsc

To nic, jak folia jest do kitu to będzie złazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oklejone dekory od 3lat i chyba słabo miałem odtluszczone bo zeszłego lata folia zaczęła się cofać na zaokragleniach

Niestety to samo u mnie, przyznam że oszczędziłem na folii i nie kupiłem markowej. I właśnie się zemsciło.

Nie wiem jakim cudem Ci to odeszło , przecież skoro masz zaciągnięte do środka i jeszcze dekor jest dociśnięty do deski to nie ma prawa to odejsc

To nic, jak folia jest do kitu to będzie złazić.

Właśnie w tym sęk że folia jest ori bo tylko ori folia 3M ma te małe kanaliki od strony kleju ale to tylko teoria :whistling: żółtki wszystko potrafią. Folię kupowałem od GJK Styling. Mają stronę w necie i dużo na allegro handlują. Wygląda na porządną firmę więc fake'ów nie powinni mieć. Może ja nawaliłem jak to kleiłem. Trochę już mi się ten carbon opatrzył więc może co innego z dekorami zrobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio hydrografika jest bardzo w modzie. ;)

Muszę to sobie wygooglowac bo nie wiem o co chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zestaw do hydrografiki, w sensie aktywator i badziewną folię, pobawię się i zobaczę co z tego wyjdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Cię to kosztowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie robiłem sam, tzn próbowałem robić ale nie jest to takie proste jak na filmikach i wolałem oddać to zakładu gdzie to robią fachowo :-) Kosztowało mnie to po rabatach 230zł w tym zakładzie: Harry S.C. - Systemy lakiernicze | ul. Podkarpacka 6A, 35-082 Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...