Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w dieslu są ponoć nieudane

uzasadnij to, bo na forum cherokee twierdzą inaczej :mysli:

Opublikowano

a ja polecam hyundaia gallopera, za taka kase to w mega dobrym stanie mozna dorwac

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie, decyzja zapadła i jest nią Suzuki Grand Vitara to cudo:

http://moto.allegro.pl/item1173732778_suzuki_grand_vitara_2004.html

63uhA.jpg

AYns0.jpg

63BM0.jpg

xmSnJ.jpg

AYRnJ.jpg

fajne auto, ale nie robi na mnie wrażenia odkąd zacząłem namiętnie czytać forum Jeepa (od 2 dni :decayed:). Zbieram na Grand Cheeroke power techa 4.0 lub 4.7 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

szału nie ma, bezpłciowa pseudo terenówka

Opublikowano
  • Autor

szału nie ma, bezpłciowa pseudo terenówka

dobre podsumowanie - takiej właśnie szukałem :wink4:

Opublikowano

Jeep albo podobne i nie koniecznie w dieslu, dobra PB + dobra instalacja LPG i jest git, naprawy też tańsze, mój bydlak pomimo masy wjedzie wszędzie i wyjedzie prawie z każdego błota - surowe amerykany są nie do zajechania

Opublikowano
  • Autor

właśnie wróciłem do domu po nieudanej akcji ratunkowej, siusuki zostało na placu boju - siedzi w błocie :decayed:

rano traktor jakiś trzeba kołować

Jeep albo podobne i nie koniecznie w dieslu, dobra PB + dobra instalacja LPG i jest git, naprawy też tańsze, mój bydlak pomimo masy wjedzie wszędzie i wyjedzie prawie z każdego błota - surowe amerykany są nie do zajechania

diesel w jeepie 250-300 000 km i zaczynają się schody - nie do nieba :decayed: 4.0 benzyna jeździ ładnie i bardzo dobrze znosi podtlenek LPG, podobnie jak 4.7, ale tu już niutonów więcej. Do tego dobrze radzą sobie w terenie, nie to co siusuki...

Opublikowano

A czemu nikt nie napisał o maluszku Samuraju??

Tą małą popierdółką byście się w nocy nie zakopali :)

Opublikowano

dobra opona to podstawa!

all_terrain_large.jpg

Opublikowano

polecam tą oponę, mam właśnie ten model, Baja Champion, na asfalt dobra a w teren jeszcze lepsza :good:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 11:14_________________________________________________57d6de7d7ba60b52.jpg

Opublikowano
:polew::thumbdown: kupuj z oznaczeniem AT czyli all terrain i po problemie
Opublikowano

W takim terenie zadne AT nie dadza rady....

Opublikowano

Bieniek nie gadaj, wejdź na YT i looknij, myślę, że to raczej sprawa auta a nie opon AT, nie każdy zakłada typowo off-road'owe 35ki żeby po błocie pośmigać

Opublikowano

ma ktoś Granda? Żona ma ciśnienie na takiego, 2000-2002r, 4,7 +LPG. Jak z eksploatacją takiego potwora? Jaka jest cena realna takiego auta?

Opublikowano

na jakich oponach te suzuki pojechało w błoto :polew::kox:

Vario nie hałasują na asfalcie?

Opublikowano

Vario w takim blotku AT bez mega rozpedu nie maja szans....

Opublikowano
  • Autor

na jakich oponach te suzuki pojechało w błoto :polew::kox:

miało nie być błota, noc była :decayed:

Opublikowano

aju na moich AT nie ma problemu z głośnością, jest akceptowalna, fajna opona na wodę, jako używki mają 12 mm bieżnika :) trakcja jest bardzo Ok i pomimo wysokiego profilu nie buja

Opublikowano

Vario nie miał byś kiedyś czasu spotkać się w PO? pokazał byś mi furkę no i te opony, planuję zakup 5 opon i właśni myślałem o czymś takim, tylko właśnie musi się dać jeździć głównie po asfalcie a teren tylko weekendowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.