Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

No taniej nie było nikogo w okolicy a drożej i owszem. Dało by radę taniej ale bez FV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taniej nie było nikogo w okolicy a drożej i owszem. Dało by radę taniej ale bez FV.

A po co mi faktura VAT :mysli:

Mam na tyle papieru toaletowego :wink4:

Gwarancję mam na ich druku z pieczatka zakładu i podpisem szefa wiec mi wystarczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie akurat na FV musiała być (nie ze względu na gwarancję), dlatego trzeba było więcej zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co auto firmowe?

Z reszta nie moja sprawa jak musiałeś :wink4: to musiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastaldo powiec gdzie robiłeś uszczelnienie?? dokładnie zaklad i ulice bo mnie tez czeka taka zabawa... Powiedzcie czy pompa może byc przyczyna tego ze do 3tys ladnie czuc Turbo i pieknie przyspiesza, a powyzej jakby ktos mi Turbafke wyłączył i tylko jakbym na wolnossaku przyspieszał ?? sączy mi sie z pod nastawnika, kropelka za kropelka i mnie bardzo drażni.. a sprawa z przyspieszaniem zaczeła sie gdy zobaczyłem plame ropy pod silnikiem i okazało sie ze wina to pompa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diesel Service

ul. Wyzwolenia 130

Ale goście cały czas mają klientów wiec trzeba się umówić tu masz telefon: 81 743 99 06 Zadzwoń i na pewno Ci pomogą gdyz zajmuja sie tez ogólna diagnostyką diesel'a.

A co do Twoich problemów z moca to mało prawdopodobne żeby pompa miała taki wpływ bo to co opisujesz to typowy notlauf. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podlacze sie do tematu, mianowicie mam wyciek z "wezykow metalowych-zazn. na fotce" jak autko stoi pod blokiem na noc z rana jak odpale robi sie mala kaluza pod autem, a jak sie auto zagrzeje i wjade do garazu na kanal to nic ani kropelka nie skapnie tylko na zimnym silniku jak odstoi auto, czy ta nakretka cos puszcza czy to dokrecac, czy jakies uszczelki wymienic jak koledzy wyzej pisali ze sa 2 w tej pompie, co sadzicie?? pozdrawiam

pompad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pompę to ja miałem wyciek z miejsca w którym jest taka śruba, po odkręceniu której (jak mi się wydaje) mierzy się ciśnienie paliwa w pompie czy jakoś tak. Po prostu oring sparciał i trzeba było wymienić (a ciekło dosyć sporawo ;p). Koszt całej imprecy 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zib0l mi cieknie z pod mocowania tych wszystkich śrub i powiedzieli mi, że trzeba pompe wyciągać, tak samo, tylko na zimnym cieknie, cała impreza niby 400 zł( tzn, wyciągnięcie pompy i uszczelnienie całej pompy), ale przy okazji rozrząd wymieniam, więc nie wiem dokładnie ile to wyjdzie, bo dopiero w poniedziałek do mechanika oddaję. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomozscie :(

Dzisiaj zauwazylem, ze jak odpale auto na zimnym silniku to leci mi z doly ropa pod auto, z samego spodu jak na fot., (albo z tego plastiku lub na tym laczeniu od dolu), czy da sie cos samemu jakas uszczelke wymienic, jak jest tam jakas czy tylko pozostaje mi oddac auto do serwisu z regeneracja pompy ;( kurcze a ja sie dziwilem ze skazowka paliwa jakos szybciej schodzi, kiedys na pelnym baku 62L robilem 880km a teraz 800max....

pompa1d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jak odkrecic ta jedna dziwna srobke ona ma trzy boki plaskie i trzy boki okragle

pewnie chodzi ci o ta srube http://allegro.pl/s274-klucz-pompy-wtryskowej-pompa-wtryskowa-1-i1607864963.html, tez bede teraz wymienial tam uszczelke bo juz doszedlem skad mi cieknie paliwo.... na forum vwgolf jest dobrze opisane co i jak... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=258443&start=28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakies fotostory wymiany tej dolnej uszczelki?? cieknie mi chyba z dołu, bo widać jak na dole pompy jest syf wypłukany w 1 miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakies fotostory wymiany tej dolnej uszczelki?? cieknie mi chyba z dołu, bo widać jak na dole pompy jest syf wypłukany w 1 miejscu

gdzie na dole? zrób foto i zaznacz miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakies fotostory wymiany tej dolnej uszczelki?? cieknie mi chyba z dołu, bo widać jak na dole pompy jest syf wypłukany w 1 miejscu

gdzie na dole? zrób foto i zaznacz miejsce

ok dzisiaj wkleje foty. Pytanie, czy żeby uszczelnić cała pompe to trzeba ją wyciągać (AFN 97r)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakies fotostory wymiany tej dolnej uszczelki?? cieknie mi chyba z dołu, bo widać jak na dole pompy jest syf wypłukany w 1 miejscu

gdzie na dole? zrób foto i zaznacz miejsce

ok dzisiaj wkleje foty. Pytanie, czy żeby uszczelnić cała pompe to trzeba ją wyciągać (AFN 97r)?

tak żeby uszczelnić całość trzeba wyjąć pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...