Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Zakupiłem wczoraj AUDI A4 1,8T z 2003 r. Auto posiada nawigację satelitarną, ale całość jest w języku niemieckim i z niemieckimi mapami. Czy znacie może kogoś z woj, śląskiego, kto mógłby mi oczywiście odpłatnie wgrać mapy Polski i polski język do tego sprzętu. Ewentualnie jakieś wskazówki czy da się to zrobić samemu. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Tomek :hi:

Opublikowano

Hej :hi: Oczywiście możesz to zrobić samemu. Wystarczy ściągnąć odpowiednie mapy z internetu i nagrać na płytkę. Mówię o małej navi, tej między zegarami. Jeśli taką posiadasz to mogę Ci pomóc. Jeśli masz inną to oczywiście też da się samemu wszystko zrobić ale to już kto inny Ci doradzi bo ja nie mam z innymi wersjami navi doświadczeń :>

Opublikowano

navigation plus można spolszczyć samemu, jest o tym wątek cały na forum audi a6

Opublikowano

Maciek daj znać co jak trzeba zrobić jaką wersję trzeba ściągnąći skąd :)

Hej :hi: Oczywiście możesz to zrobić samemu. Wystarczy ściągnąć odpowiednie mapy z internetu i nagrać na płytkę. Mówię o małej navi, tej między zegarami. Jeśli taką posiadasz to mogę Ci pomóc. Jeśli masz inną to oczywiście też da się samemu wszystko zrobić ale to już kto inny Ci doradzi bo ja nie mam z innymi wersjami navi doświadczeń :>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

hej Panowie podgrzeję temat

szukam nowej mapy do Navi tej między zegarami

i jak to nagrać na płytę żeby dobrze hulało

dzięki

pozdrawiam

Opublikowano

trzeba nagrywać do oporu na różnych wypalarkach i różnych cd

Opublikowano

hej Panowie podgrzeję temat

szukam nowej mapy do Navi tej między zegarami

i jak to nagrać na płytę żeby dobrze hulało

dzięki

pozdrawiam

trzeba nagrywać do oporu na różnych wypalarkach i różnych cd

ale skąd to ściągnąć

szukał ktoś,

Opublikowano

To że navi jest miedzy zegarami o niczym nie świadczy.Ja też mam miedzy zegarami,a mapy do mojej wersji nie przegrasz.Pisze tu o nawigacji BNS 5.0, natomiast mapy maja oznaczenie TravelPilot E

Opublikowano

To że navi jest miedzy zegarami o niczym nie świadczy.Ja też mam miedzy zegarami,a mapy do mojej wersji nie przegrasz.Pisze tu o nawigacji BNS 5.0, natomiast mapy maja oznaczenie TravelPilot E

chyba przegrasz tą wersję ''''''''

już raz, w ubiegłym roku nagrałem, ale mi płytka przestała hulać i szukam, bo coś nowego potrzebuję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.