Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Paląca się kontrolka serwis


rafcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi A4 B7 2005 rok 2,0 TDI 140KM

Zaczął mi się pojawiać komunikat serwis,wymieniłem olej i jest dobrze.Tylko mam pytanie,bo po skasowaniu komunikatu SERWIS nie wyświetla mi się kiedy i za ile będzie następny serwis.Wiem że można to ustawić tylko chciał bym się dowiedzieć czy mogę to ustawić i jak bez podłączenia do komputera?

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj , powinien pojawić się po przejechaniu ok. 500km , podobnie jest w [b6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojeździj , powinien pojawić się po przejechaniu ok. 500km , podobnie jest w [b6]

dokladnie , i jak masz 140KM to nie masz silnika BRD tylko BLB , BRE , lub BPW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niezalerzy ile km przejedziesz tylko wyswietli ci sie jak zrobisz dalsza trase mi wyswietlilo sie po okolo 2tys km jak pojechalem na urlop po dlugiej trasie zaczyna dzialac prawidlowo po takich odzinkach 10 .20 km to mi tylko sie takie cos wyswietlalo _ _ _ _ _ _ ;p

Pierdolen*e , jakbyś zrobił ~ 500 km odcinkami 10-20 km, czy nawet 1 km, to by te kreski znikły i pojawiłby się przebieg do nast. wymiany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest ,przejedz 500km i będziesz miał i kilometry i czas/okres do następnej wymiany :hi:

dokładnie jak napisał kolega wyżej......w granicach tego przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robert wyswietli sie po 500 a jak nie to i po 2 tys ja niezaprzeczylem ze sie niewyswietli ,tylko napisalem ze niemusi umnie to nastapilo po 2 tys a te km i dni to teoretycznie na malych odcinkach komp niejest w stanie obliczyc tego dlatego to trwa robie 50 tys rocznie i wiem co pisze nieraz po tygodniu od serwisu umnie wyswietlalo sie 16 tys do serwisu a napisalem to aby kolega po 500 km nielatal po serwisach bo mu niedziala licznik zreszta niech sie inni wypowiedza co maja pojecie a nie jeden naisze a reszta spamuje to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkim innym tak samo wyświetla po przejechaniu 500 KM to chyba coś w tym jest? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...